Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZM5165 Informacje ogólne barwa światła ciepła biel–zimna biel częstotliwość 50/60 Hz czujnik ruchu nie indeks oddawania barw (CRI) Ra >,, 80 kąt świecenia 115° kolor obudowy biały kształt koło materiał obudowy blacha stalowa materiał osłony tworzywo (PMMA) moc 24 W możliwość ściemniania tak...
Producent: EMOS Lighting Kod producenta: ZM5165 Informacje ogólne barwa światła ciepła biel–zimna biel częstotliwość 50/60 Hz czujnik ruchu nie indeks oddawania barw (CRI) Ra >,, 80 kąt świecenia 115° kolor obudowy biały kształt koło materiał obudowy blacha stalowa materiał osłony tworzywo (PMMA) moc 24 W możliwość ściemniania tak napięcie 220–240 V odpowiednik oprawy 120 W okres gwarancyjny 3 lata opakowanie 1 szt., pudełko otwór montażowy nie dotyczy pojemność 200 mA rodzaj EXCLUSIVE stopień ochrony IP20 strumień świetlny 80–1 920 lm temperatura barwowa 3 000–6 000 K typ klosza mleczny typ oprawy # UGR<,, nie dotyczy wymiary średnica 360 × 58 mm zasięg czujnika brak czujnika źródło światła LED żywotność 25 000 godzin Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS Lighting
Kod producenta: ZM5165
| barwa światła | ciepła biel–zimna biel |
| częstotliwość | 50/60 Hz |
| czujnik ruchu | nie |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,, 80 |
| kąt świecenia | 115° |
| kolor obudowy | biały |
| kształt | koło |
| materiał obudowy | blacha stalowa |
| materiał osłony | tworzywo (PMMA) |
| moc | 24 W |
| możliwość ściemniania | tak |
| napięcie | 220–240 V |
| odpowiednik oprawy | 120 W |
| okres gwarancyjny | 3 lata |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| otwór montażowy | nie dotyczy |
| pojemność | 200 mA |
| rodzaj | EXCLUSIVE |
| stopień ochrony | IP20 |
| strumień świetlny | 80–1 920 lm |
| temperatura barwowa | 3 000–6 000 K |
| typ klosza | mleczny |
| typ oprawy | # |
| UGR<,, | nie dotyczy |
| wymiary | średnica 360 × 58 mm |
| zasięg czujnika | brak czujnika |
| źródło światła | LED |
| żywotność | 25 000 godzin |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".