ML6507
5902693765073
143303
Kolekcja TRACK PENDANT to przykład oświetlenia szynowego. Linia składa się z wiszących reflektorków w kształcie długich, smukłych walców w kilku opcjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czarnej ze złotym pierścieniem. Kolekcja oświetlenia liniowego TRACK PENDANT będzie świetnym wyborem do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, których istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia na całej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przestrzeniach zaaranżowanych w surowym,...
Kolekcja TRACK PENDANT to przykład oświetlenia szynowego. Linia składa się z wiszących reflektorków w kształcie długich, smukłych walców w kilku opcjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czarnej ze złotym pierścieniem. Kolekcja oświetlenia liniowego TRACK PENDANT będzie świetnym wyborem do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, których istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia na całej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przestrzeniach zaaranżowanych w surowym, industrialnym stylu. Widoczne na suficie linie szyn idealnie oddają klimat loftu. Kolekcja TRACK PENDANT objęta jest 2-letnią gwarancją producenta. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.38kg Waga brutto 0.55kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 10szt Kąt świecenia 180 Nowości 20/21 Strumień światła 240lm Moc 3W LED Głębokość 40 mm Szerokość 40 mm Waga opakowania zbiorczego 6.35kg Wysokość regulowana 700-1000 mm Materiał Aluminium Kolor obudowy Biały Wysokość klosza brak klosza Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Marka MiLAGRO Barwa światła Neutralna 4000K Możliwość ściemniania Nie Wymienne żrÓ,dło światła Tak Źródło światła TAK Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Kolekcja TRACK PENDANT to przykład oświetlenia szynowego. Linia składa się z wiszących reflektorków w kształcie długich, smukłych walców w kilku opcjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz czarnej ze złotym pierścieniem.
Kolekcja oświetlenia liniowego TRACK PENDANT będzie świetnym wyborem do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, których istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia na całej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przestrzeniach zaaranżowanych w surowym, industrialnym stylu. Widoczne na suficie linie szyn idealnie oddają klimat loftu.
Kolekcja TRACK PENDANT objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.38kg |
| Waga brutto | 0.55kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10szt |
| Kąt świecenia | 180 |
| Nowości | 20/21 |
| Strumień światła | 240lm |
| Moc | 3W LED |
| Głębokość | 40 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Waga opakowania zbiorczego | 6.35kg |
| Wysokość regulowana | 700-1000 mm |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały |
| Wysokość klosza | brak klosza |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Moc | 3W |
| Napięcie | 230V |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".