ANDROMEDA 15-27W BARWA NEUTRALNA 230V 36, 60st. IP20 Ra90 74x170x170 CZARNY 5 lat gwarancji z regulacją mocy Oprawa oświetleniowa ANDROMEDA, o mocy 15-27 W, wysokiej skuteczności świetlnej 119 lm/W. Wykonana jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Wyróżnia się także bardzo wysokim wskaźnikiem oddawania barw RA>90. Świeci światłem o neutralnej - najbardziej uniwersalnej barwie (4000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, z których korzystamy na...
ANDROMEDA 15-27W BARWA NEUTRALNA 230V 36, 60st. IP20 Ra90 74x170x170 CZARNY 5 lat gwarancji z regulacją mocy Oprawa oświetleniowa ANDROMEDA, o mocy 15-27 W, wysokiej skuteczności świetlnej 119 lm/W. Wykonana jest z komponentów o wysokiej jakości, potwierdzonej 5 letnią gwarancją. Wyróżnia się także bardzo wysokim wskaźnikiem oddawania barw RA>90. Świeci światłem o neutralnej - najbardziej uniwersalnej barwie (4000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, z których korzystamy na codzień, zapewniając komfort podczas codziennych czynności. Przeznaczona do montażu na szynoprzewód. Moc oprawy 15W-27W Napięcie oprawy 230V Strumień świetlny oprawy 1500lm-2500lm Klasa szczelności oprawy IP20 Materiał oprawy Aluminium+Tworzywo sztuczne Klasa energetyczna oprawy F Kąt rozsyłu światła oprawy 36 oraz 60 stopni Trwałość oprawy 50000h Wymiary oprawy 74mm x 170mm x 170mm Współczynnik oddawania barwa RA >90 Sposób montażu oprawy Szynoprzewód 3-fazowy Gwarancja oprawy 5 lat Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Moc oprawy | 15W-27W |
| Napięcie oprawy | 230V |
| Strumień świetlny oprawy | 1500lm-2500lm |
| Klasa szczelności oprawy | IP20 |
| Materiał oprawy | Aluminium+Tworzywo sztuczne |
| Klasa energetyczna oprawy | F |
| Kąt rozsyłu światła oprawy | 36 oraz 60 stopni |
| Trwałość oprawy | 50000h |
| Wymiary oprawy | 74mm x 170mm x 170mm |
| Współczynnik oddawania barwa | RA >90 |
| Sposób montażu oprawy | Szynoprzewód 3-fazowy |
| Gwarancja oprawy | 5 lat |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Trzonek | LED |
| Zasilanie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".