STR-5W-W
5903332584604
162875
Reflektor szynowy 5 W biały DPM Podstawowy element oświetleniowy systemu szynowego DPM to reflektor punktowy montowany na szynach oświetleniowych. Zastosowanie niewymiennych diod LED o długiej żywotności do 25000 h pozwala na długotrwałe, oszczędne i bezobsługowe oświetlanie pomieszczeń. Obudowa reflektora szynowego Reflektor szynowy jest odpowiedni do oświetlenia akcentowego, podkreślając wybrany element wystroju wnętrz. Regulowany kąt nachylenia reflektora w zakresie 90°, pozwala na...
Reflektor szynowy 5 W biały DPM Podstawowy element oświetleniowy systemu szynowego DPM to reflektor punktowy montowany na szynach oświetleniowych. Zastosowanie niewymiennych diod LED o długiej żywotności do 25000 h pozwala na długotrwałe, oszczędne i bezobsługowe oświetlanie pomieszczeń. Obudowa reflektora szynowego Reflektor szynowy jest odpowiedni do oświetlenia akcentowego, podkreślając wybrany element wystroju wnętrz. Regulowany kąt nachylenia reflektora w zakresie 90°, pozwala na oświetlenie wielu miejsc jednocześnie, przy montażu kilku reflektorów na szynie. Lekka aluminiowa obudowa pozwala na montaż wielu reflektorów na jednej szynie, bez obawy o naruszenie mocowania ściennego lub sufitowego. Źródło światła Reflektor STR-5W-W posiada diody LED typu COB o mocy 5 W. Strumień świetlny źródła światła wynosi 420 lm, co odpowiada tradycyjnej żarówce o mocy ok. 40 W. Reflektor szynowy DPM posiada diody LED o neutralnej barwie światła 4000 K. Jest to najbardziej uniwersalny kolor oświetlenia, sprawdzający się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Kolor neutralny biały pasuje zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju wnętrz. Montaż reflektorów szynowych Reflektory szynowe STR pasują do systemu szynowego 1-fazowego DPM. Montaż jest prosty... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kod towaru | STR-5W-W |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,2100 kg |
| Waga netto | 0,1400 kg |
| Symbol | E.02.01 Oświetlenie szynowe X-LINE |
| EAN | 5903332584604 |
| Źródło światła | COB |
| Moc u | 5 W |
| Strumień świetlny U | 420 lm |
| Barwa światła U | 4000 K |
| Kąt świecenia | 24 stopnie |
| Współczynnik mocy PF | > 0,8 |
| Współczynnik oddawania kolorów Ra | > 80 |
| Żywotność | 25000 h |
| Liczba cykli włącz-wyłącz | 12500 |
| Czas nagrzewanai się lampy LED | pomijalny |
| Stopień ochrony U | IP20 |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Materiał | aluminium |
| Sposób montażu | szyna 1-fazowa |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".