VTAC939
3800157648240
134466
Opis produktu Kompatybilny z wszystkimi popularnymi szynosystemami takimi jak UTS, POWER GEAR, Global Track, A.A.G. Stucchi, Nordic Aluminium, Unipro itp Doskonały współczynnik oddawania barw CRI 90+ 5 Lat Gwarancji Dostępne moce od 7W do 20W Oszczędność 80% energii Brak promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego Całkowicie elastyczny, kompaktowy i regulowany Brak zawartości ołowiu i rtęci, produkt przyjazny środowisku Zapewnia równomierne oświetlenie i zwiększa atrakcyjność...
Opis produktu Kompatybilny z wszystkimi popularnymi szynosystemami takimi jak UTS, POWER GEAR, Global Track, A.A.G. Stucchi, Nordic Aluminium, Unipro itp Doskonały współczynnik oddawania barw CRI 90+ 5 Lat Gwarancji Dostępne moce od 7W do 20W Oszczędność 80% energii Brak promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego Całkowicie elastyczny, kompaktowy i regulowany Brak zawartości ołowiu i rtęci, produkt przyjazny środowisku Zapewnia równomierne oświetlenie i zwiększa atrakcyjność każdego wnętrza Większa wydajność w porównaniu ze starszymi wersjami źródeł światła halogenowego i wyładowczego stosowanego w oświetleniu handlowym Zastosowanie Najlepszy wybór na stoiska wystawowe Galerie Hotele, Bary, Restauracje Oświetlenie komercyjne i mieszkaniowe Cechy produktu Moc 18W Strumień (lm) 1260 lm Barwa światła Ciepła Temperatura barwowa 3000K Kąt świecenia 24° Napięcie 230V Symbol 939 Kod kreskowy EAN 3800157648240 Kod produktu VT-418 Seria Szynoprzewody oświetleniowe Klasa energetyczna A++ Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 30000g Współczynnik mocy >0,9 CRI 90+ Materiał Aluminium Kolor obudowy Czarny Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 18W |
| Strumień (lm) | 1260 lm |
| Barwa światła | Ciepła |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 24° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 939 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157648240 |
| Kod produktu | VT-418 |
| Seria | Szynoprzewody oświetleniowe |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 30000g |
| Współczynnik mocy | >0,9 |
| CRI | 90+ |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 8011.49 Cd Max. |
| Rozmiar | 60x165x156mm |
| Waga produktu | 0,422 |
| Objętość | 0,001378 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 70 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 20 |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".