VTAC1361
3800157625654
131877
Opis produktu Oprawa kompletna, dostępne także odmiany przystosowane do rozbudowy Wysoka wydajność: 160 lm/W Kąt: 90°, 120°, Podwójnie asymetryczny System modułowy - bezproblemowe połączenie, maks. 3500 W w linii Zastosowanie System liniowy, niskie koszty eksploatacji, alternatywa dla tradycyjnych źródeł fluorescencyjnych w różnych aplikacjach przemysłowych, Jest to optymalne rozwiązanie jako konwencjonalny system oświetleniowy, a także doskonały wybór dla niewych instalacji...
Opis produktu Oprawa kompletna, dostępne także odmiany przystosowane do rozbudowy Wysoka wydajność: 160 lm/W Kąt: 90°, 120°, Podwójnie asymetryczny System modułowy - bezproblemowe połączenie, maks. 3500 W w linii Zastosowanie System liniowy, niskie koszty eksploatacji, alternatywa dla tradycyjnych źródeł fluorescencyjnych w różnych aplikacjach przemysłowych, Jest to optymalne rozwiązanie jako konwencjonalny system oświetleniowy, a także doskonały wybór dla niewych instalacji Cechy produktu Moc 50W Strumień (lm) 8000 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 1361 Kod kreskowy EAN 3800157625654 Kod produktu VT-4551D Klasa energetyczna A++ Trzonek Oprawa zintegrowana LED Typ modułu LED SMD Czas życia 50000g Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy >0,9 CRI 80+ Materiał Stal Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Dekl. Intens. w Kandelach 2546.47 Cd Max. Ilość cykli wł/wył >25000 Warunki pracy -20st +45st Zgodność Może pracować z czujnikami ruchu Długość 1500mm Waga... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 50W |
| Strumień (lm) | 8000 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 1361 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157625654 |
| Kod produktu | VT-4551D |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Typ modułu LED | SMD |
| Czas życia | 50000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | >0,9 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Stal |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Dekl. Intens. w Kandelach | 2546.47 Cd Max. |
| Ilość cykli wł/wył | >25000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | Może pracować z czujnikami ruchu |
| Długość | 1500mm |
| Waga produktu | 4,45 |
| Objętość | 0,0134 |
| Certyfikaty | CE, EMC |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 160 lm/W |
| Ilość na palecie | 66 |
| Opakowanie zbiorcze | 2 |
| Dodatkowe informacje | Moduł główny można zainstalować niezależnie od każdej jednostki. Może być również połączony przez złącze na końcu jednego liniowego rzędu światła |
| ETIM | EC001951 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Klasa energetyczna | B |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".