VTAC6444
3800157631525
133519
Opis produktu Gwarancja 5 Lat Tuby LED SAMSUNG Chip w zestawie Dostępne wersje na jedną i dwie tuby LED Dostepne długości 120cm, 150cm Cechy produktu Moc 36W Strumień (lm) 3400 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie 230V Symbol 6444 Kod kreskowy EAN 3800157631525 Kod produktu VT-12027 Klasa energetyczna A++ Trzonek G13 Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 30000g Napięcie wejściowe...
Opis produktu Gwarancja 5 Lat Tuby LED SAMSUNG Chip w zestawie Dostępne wersje na jedną i dwie tuby LED Dostepne długości 120cm, 150cm Cechy produktu Moc 36W Strumień (lm) 3400 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie 230V Symbol 6444 Kod kreskowy EAN 3800157631525 Kod produktu VT-12027 Klasa energetyczna A++ Trzonek G13 Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 30000g Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy &,gt,0,5 CRI 80+ Materiał Metal Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów &,lt,6 Ilość cykli wł/wył &,gt,15000 Warunki pracy -20st +45st Długość 120cm Rozmiar 1240x100x35mm Waga produktu 1,186 Objętość 0,00525 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 5 Lat Wydajność lm/W 95 lm/W Ilość na palecie 150 Opakowanie zbiorcze 10 Dodatkowe informacje Tuby LED w zestawie ETIM EC002892 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 36W |
| Strumień (lm) | 3400 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 6444 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157631525 |
| Kod produktu | VT-12027 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | G13 |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 30000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | &,gt,0,5 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | Metal |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | &,lt,6 |
| Ilość cykli wł/wył | &,gt,15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Długość | 120cm |
| Rozmiar | 1240x100x35mm |
| Waga produktu | 1,186 |
| Objętość | 0,00525 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 5 Lat |
| Wydajność lm/W | 95 lm/W |
| Ilość na palecie | 150 |
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Dodatkowe informacje | Tuby LED w zestawie |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kolor | Biały |
| Trzonek | G13 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Rodzaj lampy | Oprawa liniowa |
| Źródło światła | Wymienne |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".