OR-OA-6197L6
5908254813283
129623
Producent: ORNO Kod producenta: OR-OA-6197L6 Kategoria produktu: Lighting line METU LED 2,7W to oprawa awaryjna pracująca w trybie sieciowym i awaryjnym. Przeznaczona jest do oświetlania pomieszczeń podczas zaniku lub awarii zasilania. Oprawa w całości wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu, posiada wysoki stopień szczelności IP65. Wbudowany akumulator LiFePO4 pozwala na pracę oprawy w trybie awaryjnym przez 3 godziny. Akumulatory LiFePO4 cechuje wysoka trwałość, wyjątkowo duża...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-OA-6197L6 Kategoria produktu: Lighting line METU LED 2,7W to oprawa awaryjna pracująca w trybie sieciowym i awaryjnym. Przeznaczona jest do oświetlania pomieszczeń podczas zaniku lub awarii zasilania. Oprawa w całości wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu, posiada wysoki stopień szczelności IP65. Wbudowany akumulator LiFePO4 pozwala na pracę oprawy w trybie awaryjnym przez 3 godziny. Akumulatory LiFePO4 cechuje wysoka trwałość, wyjątkowo duża wytrzymałość na głębokie rozładowania, niska waga oraz szeroki zakres temperatur pracy wynoszący od 0 do 40 st. C. Oprawa przystosowana jest do montażu na suficie lub do ściany. Oprawa nie posiada świadectwa dopuszczenia CNBOP.Do oprawy zostały dołączone uniwersalne piktogramy. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Źródło światła Zintegrowane źródło światła LED SMD Moc 2,7W Współczynnik oddawania barw Ra/CRI ≥80 Strumień świetlny 190lm(AC),145lm(DC) Temperatura barwowa 6000K Materiał obudowy policarbon Materiał klosza policarbon Stopień ochrony IP 65 Rodzaj przyłącza kostka śrubowa Akumulator LiFePO4 Tryby pracy sieciowo - awaryjny Czas pracy awaryjnej [h] 3 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym II Zakres... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-OA-6197L6
Kategoria produktu: Lighting line
METU LED 2,7W to oprawa awaryjna pracująca w trybie sieciowym i awaryjnym. Przeznaczona jest do oświetlania pomieszczeń podczas zaniku lub awarii zasilania. Oprawa w całości wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu, posiada wysoki stopień szczelności IP65. Wbudowany akumulator LiFePO4 pozwala na pracę oprawy w trybie awaryjnym przez 3 godziny. Akumulatory LiFePO4 cechuje wysoka trwałość, wyjątkowo duża wytrzymałość na głębokie rozładowania, niska waga oraz szeroki zakres temperatur pracy wynoszący od 0 do 40 st. C. Oprawa przystosowana jest do montażu na suficie lub do ściany. Oprawa nie posiada świadectwa dopuszczenia CNBOP.Do oprawy zostały dołączone uniwersalne piktogramy.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Źródło światła | Zintegrowane źródło światła LED SMD |
| Moc | 2,7W |
| Współczynnik oddawania barw Ra/CRI | ≥80 |
| Strumień świetlny | 190lm(AC),145lm(DC) |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Materiał obudowy | policarbon |
| Materiał klosza | policarbon |
| Stopień ochrony IP | 65 |
| Rodzaj przyłącza | kostka śrubowa |
| Akumulator | LiFePO4 |
| Tryby pracy | sieciowo - awaryjny |
| Czas pracy awaryjnej [h] | 3 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Zakres temperatury pracy [°C] | 0 ~ 40°C |
| Kolor | biały |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 349x107x64 |
| Waga [g] | 500 |
| Inne cechy | Oprawa nie posiada świadectwa CNBOP |
| Inne cechy | Podstawowe piktogramy w zestawie |
| Zastosowanie | Oświetlenie drogi ewakuacyjnej |
| Miejsce zastosowania | wewnątrz |
| Montaż | do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5m |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".