Dekoracyjna lampa Evita doskonale sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecięcym. Umieszczona na stoliku nocnym, ta praktyczna lampka będzie w Twoim zasięgu; pokazuje ona czas, ma funkcję alarmu, a ponadto możesz regulować jej jasność wedle upodobania. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 2972
Dekoracyjna lampa Evita doskonale sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecięcym. Umieszczona na stoliku nocnym, ta praktyczna lampka będzie w Twoim zasięgu, pokazuje ona czas, ma funkcję alarmu, a ponadto możesz regulować jej jasność wedle upodobania. Ten wykonany w całości z tworzywa sztucznego model ma wbudowaną żarówkę LED o mocy 5W, strumieniu świetlnym 75 lumenów oraz żywotności co najmniej 20 000 godzin. Temperatura barwowa źródła światła może być dostosowywana za pomocą przełącznika w zakresie 2700-3000K. Wymiary lampki dekoracyjnej Evita są następujące: szerokość 170mm, wysokość 125mm.
Efektowne lampki dekoracyjne mogą rozjaśnić każde pomieszczenie: lampy solne, lampy typu lawa i inne lampki dekoracyjne tworzą przytulną atmosferę w salonie lub sypialni. Mogą być również modnym elementem wyposażenia w pokoju dziecięcym. Duża różnorodność kolorów, form i wzorów gwarantuje odpowiedni wybór.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampki dekoracyjne |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | sypialnia, pokój dziecięcy |
| Temperatura barwowa | ciepła biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 75 |
| Specyfikacje źródła światła | 5W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 20000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 5.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 5W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Poziomo (mm) | 175.0 |
| Pionowy (mm) | 125.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 13.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 18.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 9.0 |
| Waga netto (kg) | 0.31 |
| Waga brutto | 0.44 |
| barwa światła (K) | 2700-3000 |
| ściemniacz | tak |
| metoda ściemniania | z wyłącznikiem |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".