"MiLAGRO 170 z serii Ray to stylowa lampka biurkowa z jednym punktem światła. Została wyposażona w moduł LED o mocy 12 W, który odpowiada 61 W w tradycyjnych żarówkach. Strumień świetlny na poziomie 840 lm zapewnia dużą jasność, co w połączeniu z przyjemną dla oka barwą 4000 K gwarantuje przyjemną i nie męczącą wzroku pracę biurową. Lampka została wykonana z metalu oraz akrylu, a jej wymiary to 53 cm wysokości i 17 cm szerokości. Lampka MiLAGRO 170 jest idealnym dopełnieniem każdego...
"MiLAGRO 170 z serii Ray to stylowa lampka biurkowa z jednym punktem światła. Została wyposażona w moduł LED o mocy 12 W, który odpowiada 61 W w tradycyjnych żarówkach. Strumień świetlny na poziomie 840 lm zapewnia dużą jasność, co w połączeniu z przyjemną dla oka barwą 4000 K gwarantuje przyjemną i nie męczącą wzroku pracę biurową. Lampka została wykonana z metalu oraz akrylu, a jej wymiary to 53 cm wysokości i 17 cm szerokości. Lampka MiLAGRO 170 jest idealnym dopełnieniem każdego nowoczesnego biura. Uniwersalna kolorystyka: czarno-biała w połączeniu z dużymi walorami użytkowymi, pozwala na stworzenie stylowego i wyjątkowego wnętrza. W sprzedaży znajdują się wymienne moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy. Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Moc 12W LED Głębokość 170 mm Szerokość 170 mm Waga netto 3.35kg Waga brutto 3.84kg Wysokość 530 mm Strumień światła 840lm Kolor obudowy Czarny Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał Metal + Akryl... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"MiLAGRO 170 z serii Ray to stylowa lampka biurkowa z jednym punktem światła. Została wyposażona w moduł LED o mocy 12 W, który odpowiada 61 W w tradycyjnych żarówkach. Strumień świetlny na poziomie 840 lm zapewnia dużą jasność, co w połączeniu z przyjemną dla oka barwą 4000 K gwarantuje przyjemną i nie męczącą wzroku pracę biurową. Lampka została wykonana z metalu oraz akrylu, a jej wymiary to 53 cm wysokości i 17 cm szerokości.
Lampka MiLAGRO 170 jest idealnym dopełnieniem każdego nowoczesnego biura. Uniwersalna kolorystyka: czarno-biała w połączeniu z dużymi walorami użytkowymi, pozwala na stworzenie stylowego i wyjątkowego wnętrza.
W sprzedaży znajdują się wymienne moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy. Lampa objęta jest 2-letnią gwarancją producenta, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Moc | 12W LED |
| Głębokość | 170 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Waga netto | 3.35kg |
| Waga brutto | 3.84kg |
| Wysokość | 530 mm |
| Strumień światła | 840lm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 12W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".