Opis produktu Zasilanie bateryjne 3xAAA Czujnik ruchu 120st Zasięg detekcji - 4metry Rozmiar 88x24,3mm SAMSUNG Chip Temperatura barwowa - 4000K Zastosowanie Zastosuj tę małą kompaktową oprawę LED wszędzie tam gdzie nie masz stałego zasilania. Szafy przedpokoje , wnęki, pokój dziecka itp Cechy produktu Moc 1,5W Strumień (lm) 135 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 813 Kod kreskowy EAN...
Opis produktu Zasilanie bateryjne 3xAAA Czujnik ruchu 120st Zasięg detekcji - 4metry Rozmiar 88x24,3mm SAMSUNG Chip Temperatura barwowa - 4000K Zastosowanie Zastosuj tę małą kompaktową oprawę LED wszędzie tam gdzie nie masz stałego zasilania. Szafy przedpokoje , wnęki, pokój dziecka itp Cechy produktu Moc 1,5W Strumień (lm) 135 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 813 Kod kreskowy EAN 3800157637688 Kod produktu VT-80 Klasa energetyczna A++ Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Okrągły Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 20000g CRI 80+ Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Typ czujnika Podczerwień Odległość detekcji Max. 4m Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 80x26,5mm Waga produktu 0,057 Objętość 0,00084 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 90 lm/W Ilość na palecie 1200 Opakowanie zbiorcze 50 Dodatkowe informacje Baterie 4xAA brak w zestawie Parametry Czujnik ruchu ETIM EC001959 Kod CN 9405 20 11 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 1,5W |
| Strumień (lm) | 135 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 813 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157637688 |
| Kod produktu | VT-80 |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Okrągły |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 20000g |
| CRI | 80+ |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Typ czujnika | Podczerwień |
| Odległość detekcji | Max. 4m |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 80x26,5mm |
| Waga produktu | 0,057 |
| Objętość | 0,00084 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 90 lm/W |
| Ilość na palecie | 1200 |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Dodatkowe informacje | Baterie 4xAA brak w zestawie |
| Parametry | Czujnik ruchu |
| ETIM | EC001959 |
| Kod CN | 9405 20 11 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".