Opis produktu Wbudowany czujnik światła 15lx Wbudowane 2 porty USB przystosowane do ładowania urządzeń Rozmiar 60x60x54.5mm Moc - 0,45W Przyjazne dla oczu nocne światło LED wytwarzające przyjemne ciepłe światło. Ta lampka nocna LED może oświetlić każdą ciemną przestrzeń w domu, hotelu lub biurze. Cechy produktu Moc 0,4W Strumień (lm) 10 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie 230V Symbol 508 Kod kreskowy EAN 3800157645041 Kod...
Opis produktu Wbudowany czujnik światła 15lx Wbudowane 2 porty USB przystosowane do ładowania urządzeń Rozmiar 60x60x54.5mm Moc - 0,45W Przyjazne dla oczu nocne światło LED wytwarzające przyjemne ciepłe światło. Ta lampka nocna LED może oświetlić każdą ciemną przestrzeń w domu, hotelu lub biurze. Cechy produktu Moc 0,4W Strumień (lm) 10 lm Barwa światła Neutralna Temperatura barwowa 4000K Napięcie 230V Symbol 508 Kod kreskowy EAN 3800157645041 Kod produktu VT-84 Seria Lampki w gniazdko Trzonek Oprawa zintegrowana LED Kształt Kwadrat Typ modułu LED SAMSUNG Czas życia 25000g Napięcie wejściowe 220-240V Natężenie prądu 2.0A USB Częstotliwość 50Hz Współczynnik mocy >0,45 CRI 80+ Materiał PC Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP20 Rotacja NIE Typ czujnika Automatyczny tryb wł/wył , sensor światła Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów Ilość cykli wł/wył 20000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 72,4x59x58mm Waga produktu 0,063 Objętość 0,000684 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Wydajność lm/W 25 lm/W Opakowanie zbiorcze 100 Dodatkowe informacje... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 0,4W |
| Strumień (lm) | 10 lm |
| Barwa światła | Neutralna |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 508 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157645041 |
| Kod produktu | VT-84 |
| Seria | Lampki w gniazdko |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Kształt | Kwadrat |
| Typ modułu LED | SAMSUNG |
| Czas życia | 25000g |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Natężenie prądu | 2.0A USB |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Współczynnik mocy | >0,45 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rotacja | NIE |
| Typ czujnika | Automatyczny tryb wł/wył , sensor światła |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <6 |
| Ilość cykli wł/wył | 20000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 72,4x59x58mm |
| Waga produktu | 0,063 |
| Objętość | 0,000684 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 25 lm/W |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Dodatkowe informacje | USB |
| ETIM | EC000075 |
| Kod CN | 9405 20 11 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".