Nowoczesna lampka biurkowa Misha będzie doskonałym wyborem do gabinetu lub pokoju dziecięcego. Wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, srebrno-czarny model ze swoim naturalnym białym światłem może być niezwykle pomocny w trakcie pracy lub nauki w godzinach wieczornych. Wyposażona w ruchomą głowicę, lampka Misha posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 7W, strumieniu świetlnym 360-400 lumenów w Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 3350
Nowoczesna lampka biurkowa Misha będzie doskonałym wyborem do gabinetu lub pokoju dziecięcego. Wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, srebrno-czarny model ze swoim naturalnym białym światłem może być niezwykle pomocny w trakcie pracy lub nauki w godzinach wieczornych. Wyposażona w ruchomą głowicę, lampka Misha posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 7W, strumieniu świetlnym 360-400 lumenów w zależności od ustawienia oraz żywotności 20 000 godzin. Żarówka ma temperaturę barwową 4000K. Lampka jest przyciemniana, co oznacza, że jej jasność można dowolnie zmieniać przy użyciu przełącznika dotykowego w jej podstawie. Posiada ona również wbudowaną ładowarkę USB, dzięki której możesz wygodnie ładować swój telefon komórkowy w trakcie pracy. Wysokość lampki biurkowej Misha wynosi 400m, natomiast długość dekoracyjnej podstawy to 240mm, a jej szerokość – 65mm.
Lampy stołowe można najlepiej wykorzystać w gabinecie lub w pokoju dziecięcym podczas pracy na komputerze lub pisania prac domowych. Funkcjonalność i wzornictwo są tutaj do siebie doskonale dopasowane: dostępne są lampy stałe lub regulowane, stojące lub zaczepiane, tradycyjne lub nowoczesne, kolorowe lub w prostych wersjach pastelowych.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy stołowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój do pracy, pokój dziecięcy |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 400 |
| Specyfikacje źródła światła | 7W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 20000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 7.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 7W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Poziomo (mm) | 65.0 |
| Pionowy (mm) | 400.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 6.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 7.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 56.5 |
| Waga netto (kg) | 0.7 |
| Waga brutto | 0.83 |
| barwa światła (K) | 4000 |
| ściemniacz | tak |
| metoda ściemniania | z wyłącznikiem stykowym |
| rodzaj włącznika | z wyłącznikiem stykowym |
| lampa posiada port USB, dzięki któremu można ładować telefon | tak |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa stołowa |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".