Nowoczesna lampka biurkowa Lionel świetnie sprawdzi się w gabinecie lub pokoju dziecięcym. Ten wykonany w całości z tworzywa sztucznego model z naturalnym białym światłem może zapewnić doskonałe wsparcie podczas pracy lub nauki. Jego cyfrowy wyświetlacz z wygodnym rozmiarem czcionki zapewnia łatwą czytelność. Dodatkowo, dzięki swojej konstrukcji, lampka zajmuje naprawdę mało miejsca, dzięki czemu Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 3516
Nowoczesna lampka biurkowa Lionel świetnie sprawdzi się w gabinecie lub pokoju dziecięcym. Ten wykonany w całości z tworzywa sztucznego model z naturalnym białym światłem może zapewnić doskonałe wsparcie podczas pracy lub nauki. Jego cyfrowy wyświetlacz z wygodnym rozmiarem czcionki zapewnia łatwą czytelność. Dodatkowo, dzięki swojej konstrukcji, lampka zajmuje naprawdę mało miejsca, dzięki czemu jest praktycznym wyborem nawet przy mniejszym biurku. Ten biały model o elastycznym designie ma wbudowaną żarówkę LED o mocy 5W, strumieniu świetlnym 260 lumenów i żywotności 30 000 godzin. Źródło światła ma temperaturę barwową 5000K. Lampkę Lionel można ściemniać, czyli regulować jej jasność za pomocą dotykowego przełącznika w dolnej części lampy. Cyfrowy wyświetlacz jest zasilany dołączoną baterią CR2032. Wymiary lampki biurkowej są następujące: szerokość ozdobnej podstawy 70mm, całkowita wysokość 335mm, ramię 245mm.
Lampy stołowe można najlepiej wykorzystać w gabinecie lub w pokoju dziecięcym podczas pracy na komputerze lub pisania prac domowych. Funkcjonalność i wzornictwo są tutaj do siebie doskonale dopasowane: dostępne są lampy stałe lub regulowane, stojące lub zaczepiane, tradycyjne lub nowoczesne, kolorowe lub w prostych wersjach pastelowych.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy stołowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój do pracy, pokój dziecięcy |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 260 |
| Specyfikacje źródła światła | 5W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 30000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 5.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 5W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od ściany | 245.0 |
| Poziomo (mm) | 70.0 |
| Pionowy (mm) | 335.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 10.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 11.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 27.0 |
| Waga netto (kg) | 0.65 |
| Waga brutto | 0.85 |
| barwa światła (K) | 5000 |
| ściemniacz | tak |
| metoda ściemniania | z wyłącznikiem stykowym |
| bateria/akumulator | CR2032 incl. |
| rodzaj włącznika | z wyłącznikiem stykowym |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa stołowa |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".