Opis produktu Elegancki i nowoczesny design Regulacja kierunku Wiele funkcji, takich jak przyciemnianie, zmiana koloru Funkcja ładowania USB Zużycie energii - 80% mniej niż standardowe oświetlenie Niezwykle długa żywotność Zastosowanie Lampy stołowe można stosować w dowolnej przestrzeni, najczęściej można je znaleźć w sypialni, pokoju dziennym. Cechy produktu Moc 4W Strumień (lm) 550 lm Barwa światła CCT...
Opis produktu Elegancki i nowoczesny design Regulacja kierunku Wiele funkcji, takich jak przyciemnianie, zmiana koloru Funkcja ładowania USB Zużycie energii - 80% mniej niż standardowe oświetlenie Niezwykle długa żywotność Zastosowanie Lampy stołowe można stosować w dowolnej przestrzeni, najczęściej można je znaleźć w sypialni, pokoju dziennym. Cechy produktu Moc 4W Strumień (lm) 550 lm Barwa światła CCT Temperatura barwowa 2700K-6400K Kąt świecenia 120° Napięcie 230V Symbol 7099 Kod kreskowy EAN 3800157616997 Kod produktu VT-1014 Seria Oświetlenie biurkowe Klasa energetyczna A Trzonek Oprawa zintegrowana LED Czas życia 20000g Częstotliwość 50/60Hz Współczynnik mocy >,0,45 CRI 80+ Materiał ABS PC Aluminium Kolor obudowy Biały, Złoto Typ Oświetlenie wnętrz Ściemnianie TAK Klasa szczelności IP20 Rotacja TAK Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Stabilność kolorów <,6 Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Moc | 4W |
| Strumień (lm) | 550 lm |
| Barwa światła | CCT |
| Temperatura barwowa | 2700K-6400K |
| Kąt świecenia | 120° |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 7099 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157616997 |
| Kod produktu | VT-1014 |
| Seria | Oświetlenie biurkowe |
| Klasa energetyczna | A |
| Trzonek | Oprawa zintegrowana LED |
| Czas życia | 20000g |
| Częstotliwość | 50/60Hz |
| Współczynnik mocy | >,0,45 |
| CRI | 80+ |
| Materiał | ABS PC Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały, Złoto |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Ściemnianie | TAK |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rotacja | TAK |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Stabilność kolorów | <,6 |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 200x50x263mm |
| Długość przewodu | 200 x 50 x 263 mm |
| Waga produktu | 0,545 |
| Objętość | 0,001296 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Wydajność lm/W | 140 lm/W |
| Ilość na palecie | 1000 |
| Opakowanie zbiorcze | 25 |
| ETIM | EC000302 |
| Kod CN | 9405 20 11 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła/Neutralna/Zimna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".