Czarna lampa stołowa Osias będzie doskonałym dodatkiem do nowoczesnego gabinetu lub biurka w każdym pomieszczeniu w Twoim domu, w którym zazwyczaj czytasz, uczysz się lub pracujesz przy komputerze. Lampa Osias posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 9 W i natężeniu 400 lumenów. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 6980
Czarna lampa stołowa Osias będzie doskonałym dodatkiem do nowoczesnego gabinetu lub biurka w każdym pomieszczeniu w Twoim domu, w którym zazwyczaj czytasz, uczysz się lub pracujesz przy komputerze. Lampa Osias posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 9 W i natężeniu 400 lumenów. Jej temperatura barwowa może być regulowana w zakresie od 2700 do 6500 K, co oznacza, że możesz ustawić ciepłe, naturalne lub zimne białe światło – zgodnie z Twoimi aktualnymi wymaganiami. Dodatkowo, model ten możesz przyciemnić za pomocą przełącznika, dowolnie regulując jej stopień jasności w trzech rokach. Lampa stołowa Osias z tworzywa sztucznego a podstawę dekoracyjną o średnicy 171 mm. Jej wysokość to 391 mm, a odległość od jej trzonka wynosi 171 mm. Ten wspaniały model jest objęty 5-letnią gwarancją.
Lampy stołowe można najlepiej wykorzystać w gabinecie lub w pokoju dziecięcym podczas pracy na komputerze lub pisania prac domowych. Funkcjonalność i wzornictwo są tutaj do siebie doskonale dopasowane: dostępne są lampy stałe lub regulowane, stojące lub zaczepiane, tradycyjne lub nowoczesne, kolorowe lub w prostych wersjach pastelowych.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy stołowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój do pracy, pokój dziecięcy |
| Cechy | noga (podstawa) z możliwością ustawienia wysokości |
| Temperatura barwowa | można zmieniać |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 400 |
| Specyfikacje źródła światła | 9W |
| Technologia LED | tak |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 20000 |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Klasa energetyczna źródła światła | A |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 9.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 9W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Poziomo (mm) | 171.0 |
| Pionowy (mm) | 391.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 7.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 37.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 38.0 |
| Waga netto (kg) | 0.65 |
| Waga brutto | 0.72 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | G |
| Rodzaj lampy | Lampa stołowa |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".