LILLY to linia nowoczesnych lampek biurowych z wbudowanym energooszczędnym modułem LED. Ich moc wynosi 4W LED, co opowiada mocy 24W w przypadku tradycyjnego źródła światła. LED zapewnia ciepłą, białą barwę o temperaturze 3000K. Strumień świetlny ma wartość 250 lm. Lampa może pracować w trzech różnych trybach: 30% mocy, 60% mocy, 100% mocy. Źródło światła zamocowano w oprawie o opływowym kształcie. Ramię tego modelu jest regulowane więc można przystosowując odległość światła do własnych...
LILLY to linia nowoczesnych lampek biurowych z wbudowanym energooszczędnym modułem LED. Ich moc wynosi 4W LED, co opowiada mocy 24W w przypadku tradycyjnego źródła światła. LED zapewnia ciepłą, białą barwę o temperaturze 3000K. Strumień świetlny ma wartość 250 lm. Lampa może pracować w trzech różnych trybach: 30% mocy, 60% mocy, 100% mocy. Źródło światła zamocowano w oprawie o opływowym kształcie. Ramię tego modelu jest regulowane więc można przystosowując odległość światła do własnych potrzeb. Lampki LILLY to bardzo praktyczny dodatek na biurko. Wysokość lampy to 26 cm, a wymiary jej podstawy wynoszą 8 cm. Lampki biurkowe LILLY to doskonałe rozwiązanie do domowego gabinetu, ale także do sypialni, gdzie doskonale sprawdzi się przy łóżku podczas czytania książki. Nowoczesny kształt i wzornictwo pozwala dopasować lampkę do futurystycznych wnętrz. Lamki LILLY zostały objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Parametry techniczne: Waga netto 0.30kg Waga brutto 0.37kg Waga opakowania zbiorczego 14.80kg Głębokość 185 mm Strumień światła 250lm Wysokość 260 mm Ilość w opakowaniu zbiorczym 40szt Moc 4W LED Napięcie 5V Szerokość 80 mm Barwa światła... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
LILLY to linia nowoczesnych lampek biurowych z wbudowanym energooszczędnym modułem LED. Ich moc wynosi 4W LED, co opowiada mocy 24W w przypadku tradycyjnego źródła światła. LED zapewnia ciepłą, białą barwę o temperaturze 3000K. Strumień świetlny ma wartość 250 lm. Lampa może pracować w trzech różnych trybach: 30% mocy, 60% mocy, 100% mocy. Źródło światła zamocowano w oprawie o opływowym kształcie. Ramię tego modelu jest regulowane więc można przystosowując odległość światła do własnych potrzeb. Lampki LILLY to bardzo praktyczny dodatek na biurko. Wysokość lampy to 26 cm, a wymiary jej podstawy wynoszą 8 cm. Lampki biurkowe LILLY to doskonałe rozwiązanie do domowego gabinetu, ale także do sypialni, gdzie doskonale sprawdzi się przy łóżku podczas czytania książki. Nowoczesny kształt i wzornictwo pozwala dopasować lampkę do futurystycznych wnętrz. Lamki LILLY zostały objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
| Waga netto | 0.30kg |
| Waga brutto | 0.37kg |
| Waga opakowania zbiorczego | 14.80kg |
| Głębokość | 185 mm |
| Strumień światła | 250lm |
| Wysokość | 260 mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 40szt |
| Moc | 4W LED |
| Napięcie | 5V |
| Szerokość | 80 mm |
| Barwa światła | Ciepła Biała 3000K |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Kolor obudowy | Niebieski |
| Zasilanie | sieciowe |
| Źródło światła | TAK |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 4W LED |
| Napięcie | 5V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".