Producent: EMOS Kod producenta: Z7601B Informacje ogólne maks. obciążenie nie dotyczy stopień ochrony IP20 trzonek (mocowanie żarówki) nie dotyczy moc 4,5 W klasa energetyczna A strumień świetlny 450 lm ściemnianie nie wymiary 130 × 430 mm kolor czarny zasilacz w zestawie tak zasilanie 220–240 V port USB nie temperatura barwowa...
Producent: EMOS Kod producenta: Z7601B Informacje ogólne maks. obciążenie nie dotyczy stopień ochrony IP20 trzonek (mocowanie żarówki) nie dotyczy moc 4,5 W klasa energetyczna A strumień świetlny 450 lm ściemnianie nie wymiary 130 × 430 mm kolor czarny zasilacz w zestawie tak zasilanie 220–240 V port USB nie temperatura barwowa 4 000 K napięcie 100–240 V ilość LED nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko zawartość rtęci <,0 mg="" td="">, barwa światła neutralna biel wskaźnik starzenia się nie dotyczy zintegrowany akumulator nie współczynnik mocy nie dotyczy długość przewodu wejściowego 1,6 m indeks oddawania barw (CRI) Ra >,80 chip LED nie dotyczy ilość cykli włączwyłącz nie dotyczy szybkość rozruchu do 100 % nie dotyczy typ zasilania sieć żywotność nie dotyczy materiał tworzywo + guma Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS
Kod producenta: Z7601B
| maks. obciążenie | nie dotyczy |
| stopień ochrony | IP20 |
| trzonek (mocowanie żarówki) | nie dotyczy |
| moc | 4,5 W |
| klasa energetyczna | A |
| strumień świetlny | 450 lm |
| ściemnianie | nie |
| wymiary | 130 × 430 mm |
| kolor | czarny |
| zasilacz w zestawie | tak |
| zasilanie | 220–240 V |
| port USB | nie |
| temperatura barwowa | 4 000 K |
| napięcie | 100–240 V |
| ilość LED | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| zawartość rtęci | <,0 mg="" td="">, |
| barwa światła | neutralna biel |
| wskaźnik starzenia się | nie dotyczy |
| zintegrowany akumulator | nie |
| współczynnik mocy | nie dotyczy |
| długość przewodu wejściowego | 1,6 m |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra >,80 |
| chip LED | nie dotyczy |
| ilość cykli włączwyłącz | nie dotyczy |
| szybkość rozruchu do 100 % | nie dotyczy |
| typ zasilania | sieć |
| żywotność | nie dotyczy |
| materiał | tworzywo + guma |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".