ilość cykli włączwyłącz 75 000 klasa energetyczna nie dotyczy maks. obciążenie nie dotyczy ściemnianie tak Temperatura barwowa 4 000 K długość przewodu wejściowego 1,8 m indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 zintegrowany akumulator nie chip LED SMD opakowanie 1 szt., pudełko wskaźnik starzenia się 75 % Strumień świetlny 370 lm Pobór mocy 4,5 W...
ilość cykli włączwyłącz 75 000 klasa energetyczna nie dotyczy maks. obciążenie nie dotyczy ściemnianie tak Temperatura barwowa 4 000 K długość przewodu wejściowego 1,8 m indeks oddawania barw (CRI) Ra powyżej 80 zintegrowany akumulator nie chip LED SMD opakowanie 1 szt., pudełko wskaźnik starzenia się 75 % Strumień świetlny 370 lm Pobór mocy 4,5 W zasilacz w zestawie tak Width tworzywo + guma Materiał tworzywo + guma współczynnik mocy 0,85 ilość LED 15 zawartość rtęci poniżej 0 mg Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały Kolor Biały szybkość rozruchu do 100 % 0 s Wymiary 170 × 170 × 385 mm port USB tak trzonek (mocowanie żarówki) nie dotyczy Stopień ochrony IP20 typ zasilania sieć napięcie 220–240 V żywotność 30 000 godzin Zasilacz 12 V/1 000 mA ŚWIATŁO: neutralna biel Barwa światła neutralna biel Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| ilość cykli włączwyłącz | 75 000 |
| klasa energetyczna | nie dotyczy |
| maks. obciążenie | nie dotyczy |
| ściemnianie | tak |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| długość przewodu wejściowego | 1,8 m |
| indeks oddawania barw (CRI) | Ra powyżej 80 |
| zintegrowany akumulator | nie |
| chip LED | SMD |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| wskaźnik starzenia się | 75 % |
| Strumień świetlny | 370 lm |
| Pobór mocy | 4,5 W |
| zasilacz w zestawie | tak |
| Width | tworzywo + guma |
| Materiał | tworzywo + guma |
| współczynnik mocy | 0,85 |
| ilość LED | 15 |
| zawartość rtęci | poniżej 0 mg |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| szybkość rozruchu do 100 % | 0 s |
| Wymiary | 170 × 170 × 385 mm |
| port USB | tak |
| trzonek (mocowanie żarówki) | nie dotyczy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| typ zasilania | sieć |
| napięcie | 220–240 V |
| żywotność | 30 000 godzin |
| Zasilacz | 12 V/1 000 mA |
| ŚWIATŁO: | neutralna biel |
| Barwa światła | neutralna biel |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".