Producent: ORNO Kod producenta: OR-LA-1406 Kategoria produktu: Lampki nocne LED Przenośna, bateryjna lampka LED z czujnikiem ruchu i wbudowanym czujnikiem zmierzchowym, wyposażona w 3 diody LED, przeznaczona jest do oświetlania pokojów dziennych, sypialni, pokoju dziecięcego, schodów, szafy, garderoby, garażu itp. Wbudowany czujnik zmierzchowy powoduje, że lampka załącza się tylko przy zmniejszonym natężeniu światła. Nie wymaga instalacji, posiada możliwość montażu na ścianie lub jako...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-LA-1406 Kategoria produktu: Lampki nocne LED Przenośna, bateryjna lampka LED z czujnikiem ruchu i wbudowanym czujnikiem zmierzchowym, wyposażona w 3 diody LED, przeznaczona jest do oświetlania pokojów dziennych, sypialni, pokoju dziecięcego, schodów, szafy, garderoby, garażu itp. Wbudowany czujnik zmierzchowy powoduje, że lampka załącza się tylko przy zmniejszonym natężeniu światła. Nie wymaga instalacji, posiada możliwość montażu na ścianie lub jako urządzenie wolnostojące. Odznacza się niewielkim zużyciem baterii przy znacznej mocy świecenia. Informacje ogólne Napięcie zasilania 3 x AAA Napięcie zasilania 3 x LR44 Napięcie zasilania 3 x AA Bateria w zestawie tak Bateria w zestawie nie Moc 0,06W Moc 0,3W Źródło światła LED SMD Źródło światła LED Moc 1W Temperatura barwowa 6500K Strumień świetlny 60lm Czujnik zmierzchu tak Rodzaj włącznika kontaktron Ilość trybów pracy 2 Czujnik ruchu nie Czujnik ruchu tak Zasięg świecenia 30m Kolor biały Zasięg detekcji 5m Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) Ø38 / 105 Czas świecenia 30 sek. - 40 sek. Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 42 / 63 / 22 Inne cechy funkcja... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-LA-1406
Kategoria produktu: Lampki nocne LED
Przenośna, bateryjna lampka LED z czujnikiem ruchu i wbudowanym czujnikiem zmierzchowym, wyposażona w 3 diody LED, przeznaczona jest do oświetlania pokojów dziennych, sypialni, pokoju dziecięcego, schodów, szafy, garderoby, garażu itp. Wbudowany czujnik zmierzchowy powoduje, że lampka załącza się tylko przy zmniejszonym natężeniu światła. Nie wymaga instalacji, posiada możliwość montażu na ścianie lub jako urządzenie wolnostojące. Odznacza się niewielkim zużyciem baterii przy znacznej mocy świecenia.
| Napięcie zasilania | 3 x AAA |
| Napięcie zasilania | 3 x LR44 |
| Napięcie zasilania | 3 x AA |
| Bateria w zestawie | tak |
| Bateria w zestawie | nie |
| Moc | 0,06W |
| Moc | 0,3W |
| Źródło światła | LED SMD |
| Źródło światła | LED |
| Moc | 1W |
| Temperatura barwowa | 6500K |
| Strumień świetlny | 60lm |
| Czujnik zmierzchu | tak |
| Rodzaj włącznika | kontaktron |
| Ilość trybów pracy | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik ruchu | tak |
| Zasięg świecenia | 30m |
| Kolor | biały |
| Zasięg detekcji | 5m |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | Ø38 / 105 |
| Czas świecenia | 30 sek. - 40 sek. |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 42 / 63 / 22 |
| Inne cechy | funkcja ZOOM |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 65 / 78 / 40 |
| Inne cechy | magnes |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".