Model CLOUD 542 ma jeden punkt świetlny LED, który jest w pełni wymienialny. Moc tego modelu jest równa 8 W. Taka wartość odpowiada 40 W w żarowym źródle światła. Barwa światła w tym modelu ma wartość 3000 K, a jasność plasuje się na poziomie 400 lumenów. Oznacza to, że lampa daje światło o ciepłej barwie, która jest przyjemna dla oka. Produkt opisano za pomocą stopnia ochrony IP20, a do jego wykonania użyto naturalnego drewna, które dobrano bardzo starannie. Ten model ścienny ma szerokość...
Model CLOUD 542 ma jeden punkt świetlny LED, który jest w pełni wymienialny. Moc tego modelu jest równa 8 W. Taka wartość odpowiada 40 W w żarowym źródle światła. Barwa światła w tym modelu ma wartość 3000 K, a jasność plasuje się na poziomie 400 lumenów. Oznacza to, że lampa daje światło o ciepłej barwie, która jest przyjemna dla oka. Produkt opisano za pomocą stopnia ochrony IP20, a do jego wykonania użyto naturalnego drewna, które dobrano bardzo starannie. Ten model ścienny ma szerokość równą 45 cm, a jego wysokość wynosi 29 cm. Ta urocza chmurka w dwóch odcieniach niebieskiego to lampa przeznaczona do montażu ściennego. Świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym zawieszona na jednolitej, pastelowej ścianie, a jasna, drewniana ściana będzie doskonale korespondować z innymi drewnianymi elementami w pokoju. Model CLOUD 542 objęto gwarancją producenta MiLAGRO, podczas której są świadczone różne usługi naprawcze. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.78kg Waga brutto 0.95kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Wysokość 290 mm Głębokość 30 mm Strumień światła 400Lm Szerokość 450 mm Moc 8W LED Barwa światła Ciepła Biała 3000K Materiał drewno Producent Eko-Light... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Model CLOUD 542 ma jeden punkt świetlny LED, który jest w pełni wymienialny. Moc tego modelu jest równa 8 W. Taka wartość odpowiada 40 W w żarowym źródle światła. Barwa światła w tym modelu ma wartość 3000 K, a jasność plasuje się na poziomie 400 lumenów. Oznacza to, że lampa daje światło o ciepłej barwie, która jest przyjemna dla oka. Produkt opisano za pomocą stopnia ochrony IP20, a do jego wykonania użyto naturalnego drewna, które dobrano bardzo starannie. Ten model ścienny ma szerokość równą 45 cm, a jego wysokość wynosi 29 cm.
Ta urocza chmurka w dwóch odcieniach niebieskiego to lampa przeznaczona do montażu ściennego. Świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym zawieszona na jednolitej, pastelowej ścianie, a jasna, drewniana ściana będzie doskonale korespondować z innymi drewnianymi elementami w pokoju.
Model CLOUD 542 objęto gwarancją producenta MiLAGRO, podczas której są świadczone różne usługi naprawcze.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.78kg |
| Waga brutto | 0.95kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Wysokość | 290 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Strumień światła | 400Lm |
| Szerokość | 450 mm |
| Moc | 8W LED |
| Barwa światła | Ciepła Biała 3000K |
| Materiał | drewno |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Marka | MiLAGRO |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 8W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".