Producent: Rabalux Nr katalogowy: 6383 Dzięki swojemu prostemu, a zarazem kreatywnemu projektowi, lampa dekoracyjna Trudy będzie spektakularnym, dodatkowym oświetleniem wielu pomieszczeń w Twoim nowoczesnym domu. Na okrągłej, satynowo-chromowej podstawie dekoracyjnej z metalu znajduje się kulisty szklany klosz, w którym ukryte zostało źródło światła LED. Moc źródła światła klasy energetycznej A+ wynosi 5 W, jego natężenie to 400 lumenów, a temperatura barwowa – 3000 K. Tę lampę stołową o...
Producent: Rabalux Nr katalogowy: 6383 Dzięki swojemu prostemu, a zarazem kreatywnemu projektowi, lampa dekoracyjna Trudy będzie spektakularnym, dodatkowym oświetleniem wielu pomieszczeń w Twoim nowoczesnym domu. Na okrągłej, satynowo-chromowej podstawie dekoracyjnej z metalu znajduje się kulisty szklany klosz, w którym ukryte zostało źródło światła LED. Moc źródła światła klasy energetycznej A+ wynosi 5 W, jego natężenie to 400 lumenów, a temperatura barwowa – 3000 K. Tę lampę stołową o ciepłym białym świetle można ściemnić w trzech krokach za pomocą przełącznika dotykowego, co oznacza, że jej poziom jasności można regulować w zależności od własnych potrzeb. Dzięki tej funkcji Trudy będzie dobrym wyborem nie tylko do salonu czy pokoju dziecięcego, ale także do sypialni. Ta lampa dekoracyjna ma 190 mm szerokości i 170 mm wysokości, a średnica jej podstawy dekoracyjnej to 150 mm. Model ten objęty jest 5-letnią gwarancją. Lampy stołowe można najlepiej wykorzystać w gabinecie lub w pokoju dziecięcym podczas pracy na komputerze lub pisania prac domowych. Funkcjonalność i wzornictwo są tutaj do siebie doskonale dopasowane: dostępne są lampy stałe lub regulowane, stojące lub zaczepiane, tradycyjne lub nowoczesne, kolorowe lub w prostych wersjach pastelowych. Parametry lampy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 6383
Dzięki swojemu prostemu, a zarazem kreatywnemu projektowi, lampa dekoracyjna Trudy będzie spektakularnym, dodatkowym oświetleniem wielu pomieszczeń w Twoim nowoczesnym domu. Na okrągłej, satynowo-chromowej podstawie dekoracyjnej z metalu znajduje się kulisty szklany klosz, w którym ukryte zostało źródło światła LED. Moc źródła światła klasy energetycznej A+ wynosi 5 W, jego natężenie to 400 lumenów, a temperatura barwowa – 3000 K. Tę lampę stołową o ciepłym białym świetle można ściemnić w trzech krokach za pomocą przełącznika dotykowego, co oznacza, że jej poziom jasności można regulować w zależności od własnych potrzeb. Dzięki tej funkcji Trudy będzie dobrym wyborem nie tylko do salonu czy pokoju dziecięcego, ale także do sypialni. Ta lampa dekoracyjna ma 190 mm szerokości i 170 mm wysokości, a średnica jej podstawy dekoracyjnej to 150 mm. Model ten objęty jest 5-letnią gwarancją.
Lampy stołowe można najlepiej wykorzystać w gabinecie lub w pokoju dziecięcym podczas pracy na komputerze lub pisania prac domowych. Funkcjonalność i wzornictwo są tutaj do siebie doskonale dopasowane: dostępne są lampy stałe lub regulowane, stojące lub zaczepiane, tradycyjne lub nowoczesne, kolorowe lub w prostych wersjach pastelowych.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy stołowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, pokój do pracy |
| Temperatura barwowa | ciepła biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 400 |
| Specyfikacje źródła światła | 5W |
| Temperatura barwowa (K) | 3000 |
| Technologia LED | tak |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | chrom satyna |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | szkło |
| Czas życia źródła światła (h) | 25000 |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Klasa energetyczna źródła światła | A+ |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 5.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 5W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Poziomo (mm) | 190.0 |
| Pionowy (mm) | 170.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 16.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 19.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 17.0 |
| Waga netto (kg) | 0.6 |
| Waga brutto | 0.8 |
| Numer klosza zapasowego małego | 19802 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | G |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".