VTAC11208
3800157657082
134648
Opis produktu Oprawa o mocy 38W zawiera wymienną lampę 36W 2G11 UVC o trwałości ponad 6000 godzin i zasięgu działania do 60m2 Praca lampy trwa 15 , 30 lub 60 minut dzięki wbudowanemu timerowi Promieniowanie ultrafioletowe to promieniowanie, które charakteryzuje się pasmem długości fal niszczącym bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy, modyfikując ich DNA lub RNA, a tym samym inaktywując je i zapobiegając ich rozmnażaniu. Ta zasada umożliwia dezynfekcję wody i powietrza Lampa...
Opis produktu Oprawa o mocy 38W zawiera wymienną lampę 36W 2G11 UVC o trwałości ponad 6000 godzin i zasięgu działania do 60m2 Praca lampy trwa 15 , 30 lub 60 minut dzięki wbudowanemu timerowi Promieniowanie ultrafioletowe to promieniowanie, które charakteryzuje się pasmem długości fal niszczącym bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy, modyfikując ich DNA lub RNA, a tym samym inaktywując je i zapobiegając ich rozmnażaniu. Ta zasada umożliwia dezynfekcję wody i powietrza Lampa wytwarza światło o określonym spektrum ultrafioletowym oraz ozon. Te dwie cechy pozwalają na uszkodzenie DNA mikroorganizmów poprzez hamowanie ich zdolności do namnażania Zaleca się sterylizację pomieszczeń pod nieobecność ludzi lub zwierząt, a następnie przewietrzyć pomieszczenie przez 20-30 minut. Moc 38W Do pomieszczeń 60m2 max Podwójna ochrona UVC + OZON Sterylizacja 15 minut równa się ekspozycji na światło słoneczne 6 godzin Zasięg 360 stopni Wbudowany czujnik ruchu wykrywa ludzi oraz zwierzęta w promieniu 5m i wyłącza lampę Opóźnienie dla bezpiecznego opuszczenia pomieszczenia 10 sekund z akustycznym sygnalizatorem Łatwa w czyszczeniu Czas życia minimum 6000 godzin Wymienne źródła światła Rozmiar 14x15x43,7cm Czy to nam się podoba czy nie... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 38W |
| Napięcie | 230V |
| Symbol | 11208 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157657082 |
| Kod produktu | VT-3239 |
| Czas życia | 6000g |
| Napięcie wejściowe | AC:220-240V |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Artykuły elektryczne |
| Opóźnienie | 10 sekund |
| Rozmiar | 140x150x43,7mm |
| Waga produktu | 0,895 |
| Objętość | 0,01378125 |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 9 |
| ETIM | EC002962 |
| Kod CN | 8539 49 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".