Oprawa dekoracyjna SMD LED TOYGAR-12 12W 4000K IDEUS 03609
76039
Dane techniczne i opis przedmiotu: Typ: Oprawa dekoracyjna SMD LED Zasilanie: 220-240V~ Moc: 12 W Materiał: poliwęglan PC Kolor: chrom Barwa światła: neutralna biała Źródło światła: SMD LED, w komplecie Strumień świetlny: 1100 lm Kąt rozsyłu światłości: 120° Wysokość: 65mm Szerokość: 465mm Głębokość: 50mm Uwagi: przeznaczone do zamontowania w miejscach o zwiększonej wilgotności, np. w łazienkach, zasilacz w komplecie
Więcej szczegółów
Ideus Sp. z o.o.
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Oprawa dekoracyjna SMD LED TOYGAR-12 12W 4000K IDEUS 03609 4.56 1 5 10
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.56 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 10
2 lata
Dane techniczne i opis przedmiotu:
Typ: Oprawa dekoracyjna SMD LED
Zasilanie: 220-240V~
Moc: 12 W
Materiał: poliwęglan PC
Kolor: chrom
Barwa światła: neutralna biała
Źródło światła: SMD LED, w komplecie
Strumień świetlny: 1100 lm
Kąt rozsyłu światłości: 120°
Wysokość: 65mm
Szerokość: 465mm
Głębokość: 50mm