Oprawa 7018 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 7018 Lampa ścienna Kaunas jest przedstawicielem minimalistycznego designu i będzie stylowym elementem wyposażenia Twojego nowoczesnego salonu. sypialni lub gabinetu. Gorąco polecamy ja wszystkim tym. którzy chcieliby stworzyć w danym pomieszczeniu oświetlenie równomierne. pozbawione cieni. oślepiania i jednocześnie przytulne. Ta kubiczna oprawa. w kolorze matowej czerni jest w całości wykonana z metalu i może być używana z jednym źródłem...
Oprawa 7018 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 7018 Lampa ścienna Kaunas jest przedstawicielem minimalistycznego designu i będzie stylowym elementem wyposażenia Twojego nowoczesnego salonu. sypialni lub gabinetu. Gorąco polecamy ja wszystkim tym. którzy chcieliby stworzyć w danym pomieszczeniu oświetlenie równomierne. pozbawione cieni. oślepiania i jednocześnie przytulne. Ta kubiczna oprawa. w kolorze matowej czerni jest w całości wykonana z metalu i może być używana z jednym źródłem światła o mocy do 10W z gniazdem G9. Jeśli chcesz podkreślić przytulną. intymną atmosferę w pomieszczeniu w którym odpoczywasz. wybierz do tej lampy żarówkę emitującą ciepłe. białe światło. Jeśli jednak zainstalujesz Kaunas w gabinecie. polecamy użycie źródła światła emitującego naturalne. dzienne. białe światło dzięki któremu pozostaniesz skoncentrowany. Wymiary kinkietu: 96x96mm. odległość od ściany 120mm. Ten model jest dostarczany bez źródła światła. Zastosowanie lamp ściennych jest różnorodne: jako praktyczne rozwiązanie w sypialni. salonie. przedpokoju lub łazience. Ze względu na swoją konstrukcję są łatwe w instalacji. zajmują mało miejsca. ale zapewniają przy tym efektywne. skupione i przyjemne oświetlenie otoczenia. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 7018
Lampa ścienna Kaunas jest przedstawicielem minimalistycznego designu i będzie stylowym elementem wyposażenia Twojego nowoczesnego salonu. sypialni lub gabinetu. Gorąco polecamy ja wszystkim tym. którzy chcieliby stworzyć w danym pomieszczeniu oświetlenie równomierne. pozbawione cieni. oślepiania i jednocześnie przytulne. Ta kubiczna oprawa. w kolorze matowej czerni jest w całości wykonana z metalu i może być używana z jednym źródłem światła o mocy do 10W z gniazdem G9. Jeśli chcesz podkreślić przytulną. intymną atmosferę w pomieszczeniu w którym odpoczywasz. wybierz do tej lampy żarówkę emitującą ciepłe. białe światło. Jeśli jednak zainstalujesz Kaunas w gabinecie. polecamy użycie źródła światła emitującego naturalne. dzienne. białe światło dzięki któremu pozostaniesz skoncentrowany. Wymiary kinkietu: 96x96mm. odległość od ściany 120mm. Ten model jest dostarczany bez źródła światła.
Zastosowanie lamp ściennych jest różnorodne: jako praktyczne rozwiązanie w sypialni. salonie. przedpokoju lub łazience. Ze względu na swoją konstrukcję są łatwe w instalacji. zajmują mało miejsca. ale zapewniają przy tym efektywne. skupione i przyjemne oświetlenie otoczenia.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampa ścienna |
| Styl | Minimalistyczne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny. sypialnia. pokój do pracy |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | biały matowy |
| Materiał lampy | metal |
| Liczba gniazd | 1 |
| Typ gniazda | G9 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | G9 1x MAX 10W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Odległość od ściany | 120.0 |
| Poziomo (mm) | 96.0 |
| Pionowy (mm) | 96.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 10.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 10.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 13.0 |
| Waga netto (kg) | 0.27 |
| Waga brutto | 0.38 |
| klasa ochronności | I |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | G9 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".