Oprawa 4504 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 4504 Industrialna lampa ścienna Alfons może być doskonałym dodatkowym źródłem światła w nowoczesnym salonie. sypialni lub gabinecie. Materiałem tego czarno chromowego modelu jest metal. lampę można przymocować do ściany za pomocą okrągłej. ozdobnej podstawy. Lejkowaty. rozszerzający się klosz jest otwarty na dole. dzięki czemu światło może obficie wypływać z lampy. Lampę Alfons można obsługiwać za pomocą przełącznika kablowego. Lampa...
Oprawa 4504 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 4504 Industrialna lampa ścienna Alfons może być doskonałym dodatkowym źródłem światła w nowoczesnym salonie. sypialni lub gabinecie. Materiałem tego czarno chromowego modelu jest metal. lampę można przymocować do ściany za pomocą okrągłej. ozdobnej podstawy. Lejkowaty. rozszerzający się klosz jest otwarty na dole. dzięki czemu światło może obficie wypływać z lampy. Lampę Alfons można obsługiwać za pomocą przełącznika kablowego. Lampa wyposażona jest w tekstylny kabel. Ten model może być używany z pojedynczą żarówką o mocy do 25W. Typ gniazda to E27. Jeśli chcesz podkreślić przytulną. intymną atmosferę. wybierz do tej lampy żarówki emitujące ciepłe. białe światło. Jeśli jednak. zainstalujesz ją w gabinecie. lepszym wyborem będzie użycie żarówki emitującej naturalne. białe światło. Wymiary lampy ściennej Alfons to: szerokość 340mm. wysokość 280mm. średnica klosza 120mm. odległość od ściany 340mm. Ten model jest dostarczany bez źródła światła. Zastosowanie lamp ściennych jest różnorodne: jako praktyczne rozwiązanie w sypialni. salonie. przedpokoju lub łazience. Ze względu na swoją konstrukcję są łatwe w instalacji. zajmują mało miejsca. ale zapewniają przy tym efektywne. skupione i przyjemne oświetlenie otoczenia.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 4504
Industrialna lampa ścienna Alfons może być doskonałym dodatkowym źródłem światła w nowoczesnym salonie. sypialni lub gabinecie. Materiałem tego czarno chromowego modelu jest metal. lampę można przymocować do ściany za pomocą okrągłej. ozdobnej podstawy. Lejkowaty. rozszerzający się klosz jest otwarty na dole. dzięki czemu światło może obficie wypływać z lampy. Lampę Alfons można obsługiwać za pomocą przełącznika kablowego. Lampa wyposażona jest w tekstylny kabel. Ten model może być używany z pojedynczą żarówką o mocy do 25W. Typ gniazda to E27. Jeśli chcesz podkreślić przytulną. intymną atmosferę. wybierz do tej lampy żarówki emitujące ciepłe. białe światło. Jeśli jednak. zainstalujesz ją w gabinecie. lepszym wyborem będzie użycie żarówki emitującej naturalne. białe światło. Wymiary lampy ściennej Alfons to: szerokość 340mm. wysokość 280mm. średnica klosza 120mm. odległość od ściany 340mm. Ten model jest dostarczany bez źródła światła.
Zastosowanie lamp ściennych jest różnorodne: jako praktyczne rozwiązanie w sypialni. salonie. przedpokoju lub łazience. Ze względu na swoją konstrukcję są łatwe w instalacji. zajmują mało miejsca. ale zapewniają przy tym efektywne. skupione i przyjemne oświetlenie otoczenia.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampa ścienna |
| Styl | Industrialne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny. sypialnia. pokój do pracy |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | czarny |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Materiał klosza | metal |
| Liczba gniazd | 1 |
| Typ gniazda | E27 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | E27 1x MAX 25W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Odległość od ściany | 340.0 |
| Poziomo (mm) | 340.0 |
| Pionowy (mm) | 280.0 |
| Średnica | 120.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 12.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 17.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 30.5 |
| Waga netto (kg) | 0.45 |
| Waga brutto | 0.6 |
| rodzaj włącznika | z włącznikiem kablowym |
| kabel tekstylny | tak |
| rozmiar otworu montażowego (mm) | 97.0 |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa ścienna |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".