Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5730 Dzięki funkcjonalnemu stylowi i białej barwie lampka nocna Milo będzie ozdobnym i praktycznym dodatkiem do prawie każdego pomieszczenia w Twoim domu. Możesz umieścić ją w pokoju dziecięcym, w przedpokoju lub dowolnym innym miejscu w swoim mieszkaniu, do którego chcesz dodać dyskretne oświetlenie. Tę lampkę nocną można łatwo zamontować za pomocą dwustronnej taśmy dołączonej do opakowania. Wbudowane, energooszczędne i dekoracyjne źródło światła LED...
Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5730 Dzięki funkcjonalnemu stylowi i białej barwie lampka nocna Milo będzie ozdobnym i praktycznym dodatkiem do prawie każdego pomieszczenia w Twoim domu. Możesz umieścić ją w pokoju dziecięcym, w przedpokoju lub dowolnym innym miejscu w swoim mieszkaniu, do którego chcesz dodać dyskretne oświetlenie. Tę lampkę nocną można łatwo zamontować za pomocą dwustronnej taśmy dołączonej do opakowania. Wbudowane, energooszczędne i dekoracyjne źródło światła LED emituje naturalne, białe światło. Jego moc wynosi 0,5 W, natężenie – 30 lumenów, temperatura barwowa – 4000 K, a żywotność – 30 000. Ta niewielka lampa z tworzywa sztucznego wyposażona jest w czujnik ruchu, który wykrywa go pod kątem 120° na odległość do 2 metrów. Lampa nocna Milo jest zasilana 3 bateriami AAA. Baterie nie znajdują się w zestawie. Średnica tej okrągłej lampy dekoracyjnej wynosi 72 mm. Efektowne lampki dekoracyjne mogą rozjaśnić każde pomieszczenie: lampy solne, lampy typu lawa i inne lampki dekoracyjne tworzą przytulną atmosferę w salonie lub sypialni. Mogą być również modnym elementem wyposażenia w pokoju dziecięcym. Duża różnorodność kolorów, form i wzorów gwarantuje odpowiedni wybór. Parametry lampy Kategoria produktu Lampy wewnętrzne Typ Lampki... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 5730
Dzięki funkcjonalnemu stylowi i białej barwie lampka nocna Milo będzie ozdobnym i praktycznym dodatkiem do prawie każdego pomieszczenia w Twoim domu. Możesz umieścić ją w pokoju dziecięcym, w przedpokoju lub dowolnym innym miejscu w swoim mieszkaniu, do którego chcesz dodać dyskretne oświetlenie. Tę lampkę nocną można łatwo zamontować za pomocą dwustronnej taśmy dołączonej do opakowania. Wbudowane, energooszczędne i dekoracyjne źródło światła LED emituje naturalne, białe światło. Jego moc wynosi 0,5 W, natężenie – 30 lumenów, temperatura barwowa – 4000 K, a żywotność – 30 000. Ta niewielka lampa z tworzywa sztucznego wyposażona jest w czujnik ruchu, który wykrywa go pod kątem 120° na odległość do 2 metrów. Lampa nocna Milo jest zasilana 3 bateriami AAA. Baterie nie znajdują się w zestawie. Średnica tej okrągłej lampy dekoracyjnej wynosi 72 mm.
Efektowne lampki dekoracyjne mogą rozjaśnić każde pomieszczenie: lampy solne, lampy typu lawa i inne lampki dekoracyjne tworzą przytulną atmosferę w salonie lub sypialni. Mogą być również modnym elementem wyposażenia w pokoju dziecięcym. Duża różnorodność kolorów, form i wzorów gwarantuje odpowiedni wybór.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampki dekoracyjne |
| Styl | Funkcjonalne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, sypialnia, pokój do pracy |
| Cechy | czujnik ruchu, 2m 120° |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 30 |
| Specyfikacje źródła światła | 0,5W |
| Temperatura barwowa (K) | 4000 |
| Technologia LED | tak |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Kolor lampy | biały |
| Typ czujnika ruchu | 2m, 120° |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Kolor klosza | biały |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 30000 |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 0.5 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 0,5W |
| Stosowane napięcie | DC 4.5V |
| Średnica | 72.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 16.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 12.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 4.0 |
| Waga netto (kg) | 0.05 |
| Waga brutto | 0.06 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".