Linia lamp SIRIUS to jedna z najbardziej luksusowych propozycji polskiej marki MiLAGRO. W jej skład wchodzą trzy niezwykle stylowe modele: kinkiet i dwie lampy wiszące. Wykonane z malowanego na złoto metalu i kryształu lampy przypominają wyglądem kolekcję złotej biżuterii, ozdobionej szlachetnymi kamieniami. Lampa ścienna i jeden zwis to wariacja na temat pierścionka z brylantem, inspiracją dla stworzenia drugiej lampy wiszącej był elegancki wisior, złożony z trzech złotych obręczy. W...
Linia lamp SIRIUS to jedna z najbardziej luksusowych propozycji polskiej marki MiLAGRO. W jej skład wchodzą trzy niezwykle stylowe modele: kinkiet i dwie lampy wiszące. Wykonane z malowanego na złoto metalu i kryształu lampy przypominają wyglądem kolekcję złotej biżuterii, ozdobionej szlachetnymi kamieniami. Lampa ścienna i jeden zwis to wariacja na temat pierścionka z brylantem, inspiracją dla stworzenia drugiej lampy wiszącej był elegancki wisior, złożony z trzech złotych obręczy. W przypadku lamp SIRIUS do podświetlenia pierścieni wykorzystane zostały żarówki LED. Lampy z kolekcji SIRIUS to obowiązkowy element każdego wnętrza w stylu glamour. Połączenie złota i kryształu znakomicie będzie komponowało się ze szlachetnymi i połyskującymi materiałami: aksamitem, atłasem i jedwabiem. Ciekawą opcją jest zastosowanie lamp SIRIUS w bardziej nowoczesnych przestrzeniach. Eleganckie kinkiety czy zwisy przełamią nieco surową aranżację i wprowadzą do niej powiew luksusu oraz odrobinę kobiecości. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 1.13kg Waga brutto 1.43kg Głębokość 100 mm Waga opakowania zbiorczego 12.66kg Moc 12W LED Wysokość 180 mm Nowości 20/21 Szerokość 330 mm Strumień światła... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Linia lamp SIRIUS to jedna z najbardziej luksusowych propozycji polskiej marki MiLAGRO. W jej skład wchodzą trzy niezwykle stylowe modele: kinkiet i dwie lampy wiszące. Wykonane z malowanego na złoto metalu i kryształu lampy przypominają wyglądem kolekcję złotej biżuterii, ozdobionej szlachetnymi kamieniami. Lampa ścienna i jeden zwis to wariacja na temat pierścionka z brylantem, inspiracją dla stworzenia drugiej lampy wiszącej był elegancki wisior, złożony z trzech złotych obręczy. W przypadku lamp SIRIUS do podświetlenia pierścieni wykorzystane zostały żarówki LED.
Lampy z kolekcji SIRIUS to obowiązkowy element każdego wnętrza w stylu glamour. Połączenie złota i kryształu znakomicie będzie komponowało się ze szlachetnymi i połyskującymi materiałami: aksamitem, atłasem i jedwabiem. Ciekawą opcją jest zastosowanie lamp SIRIUS w bardziej nowoczesnych przestrzeniach. Eleganckie kinkiety czy zwisy przełamią nieco surową aranżację i wprowadzą do niej powiew luksusu oraz odrobinę kobiecości.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 1.13kg |
| Waga brutto | 1.43kg |
| Głębokość | 100 mm |
| Waga opakowania zbiorczego | 12.66kg |
| Moc | 12W LED |
| Wysokość | 180 mm |
| Nowości | 20/21 |
| Szerokość | 330 mm |
| Strumień światła | 600Lm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 8szt |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | metal. tworzywo sztuczne. kryształ |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Źródło światła | TAK |
| Kolor obudowy | Złoty |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 12W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".