"Lampa SHINE 3878 została wyposażona w wymienne źródło światła LED o napięciu znamionowym równym 230 V i maksymalnej mocy 13 W, co odpowiada 69 W w żarowym źródle światła. Do wykonania lampy użyto dwóch bezpiecznych tworzyw: akrylu i metalu. Oba materiały mają eleganckie wykończenie. Produkt przypisano do klasy ochronności IP 44. Całkowita wysokość tego modelu jest równa 4 cm, a jego szerokość wynosi 60 cm. Po zamontowaniu lampa znajduje się w odległości 11,5 cm od ściany. Kinkiet daje...
"Lampa SHINE 3878 została wyposażona w wymienne źródło światła LED o napięciu znamionowym równym 230 V i maksymalnej mocy 13 W, co odpowiada 69 W w żarowym źródle światła. Do wykonania lampy użyto dwóch bezpiecznych tworzyw: akrylu i metalu. Oba materiały mają eleganckie wykończenie. Produkt przypisano do klasy ochronności IP 44. Całkowita wysokość tego modelu jest równa 4 cm, a jego szerokość wynosi 60 cm. Po zamontowaniu lampa znajduje się w odległości 11,5 cm od ściany. Kinkiet daje neutralne, białe światło. Jego temperatura barwowa wynosi 4000 K, a strumień świetlny ma wartość 966 lumenów. Model SHINE 3878 o kształcie wąskiego prostokąta będzie stanowić doskonałe dopełnienie nowoczesnej łazienki. Doskonale nadaje się również do zawieszenia w salonie kosmetycznym. Kinkiet jest przeznaczony do zawieszenia nad lustrem, samodzielnie lub w połączeniu z innymi modelami z kolekcji SHINE. Kinkiet z kolekcji SHINE objęto rocznym okresem gwarancji." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.50 kg Waga brutto 0.60 kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Głębokość 115 mm Moc 13.8W LED Wysokość 40 mm Szerokość 600 mm Strumień światła 966lm Kolor obudowy Biały Producent Eko-Light... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Lampa SHINE 3878 została wyposażona w wymienne źródło światła LED o napięciu znamionowym równym 230 V i maksymalnej mocy 13 W, co odpowiada 69 W w żarowym źródle światła. Do wykonania lampy użyto dwóch bezpiecznych tworzyw: akrylu i metalu. Oba materiały mają eleganckie wykończenie. Produkt przypisano do klasy ochronności IP 44. Całkowita wysokość tego modelu jest równa 4 cm, a jego szerokość wynosi 60 cm. Po zamontowaniu lampa znajduje się w odległości 11,5 cm od ściany. Kinkiet daje neutralne, białe światło. Jego temperatura barwowa wynosi 4000 K, a strumień świetlny ma wartość 966 lumenów.
Model SHINE 3878 o kształcie wąskiego prostokąta będzie stanowić doskonałe dopełnienie nowoczesnej łazienki. Doskonale nadaje się również do zawieszenia w salonie kosmetycznym. Kinkiet jest przeznaczony do zawieszenia nad lustrem, samodzielnie lub w połączeniu z innymi modelami z kolekcji SHINE.
Kinkiet z kolekcji SHINE objęto rocznym okresem gwarancji."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.50 kg |
| Waga brutto | 0.60 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Głębokość | 115 mm |
| Moc | 13.8W LED |
| Wysokość | 40 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Strumień światła | 966lm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 13.8W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".