Opis produktu Kąt rozsyłu światła, barwa oraz moc uzależniona od zastosowanych źródeł światła Działa w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz Stopień ochrony IP44 zapewniający bezpieczeństwo Oprawa przystosowana do źródeł światła GU10 Materiał - Aluminium Wymiary 92x68x80mm Zastosowanie Ogrody, elewacje Zewnętrzne obszary mieszkalne Ścieżki i ciągi komunikacyjne Podjazdy Cechy produktu Napięcie 230V...
Opis produktu Kąt rozsyłu światła, barwa oraz moc uzależniona od zastosowanych źródeł światła Działa w ekstremalnych temperaturach od -20st do + 45st Specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz Stopień ochrony IP44 zapewniający bezpieczeństwo Oprawa przystosowana do źródeł światła GU10 Materiał - Aluminium Wymiary 92x68x80mm Zastosowanie Ogrody, elewacje Zewnętrzne obszary mieszkalne Ścieżki i ciągi komunikacyjne Podjazdy Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 7539 Kod kreskowy EAN 3800157630702 Kod produktu VT-7651 Seria Kinkiety Trzonek GU10 Kształt Kwadrat Napięcie wejściowe 220-240V Częstotliwość 50Hz Materiał Aluminium Kolor obudowy Biały Typ Oświetlenie wnętrz Klasa szczelności IP44 Rotacja NIE Warunki pracy -20st +45st Zgodność GU10 Rozmiar 92x68x80mm Waga produktu 0,38 Objętość 0,00081 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 3 Lata Ilość na palecie 1344 Opakowanie zbiorcze 24 Parametry W dół ETIM EC002892 Kod CN 9405 10 40 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 7539 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157630702 |
| Kod produktu | VT-7651 |
| Seria | Kinkiety |
| Trzonek | GU10 |
| Kształt | Kwadrat |
| Napięcie wejściowe | 220-240V |
| Częstotliwość | 50Hz |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Oświetlenie wnętrz |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Rotacja | NIE |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | GU10 |
| Rozmiar | 92x68x80mm |
| Waga produktu | 0,38 |
| Objętość | 0,00081 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Ilość na palecie | 1344 |
| Opakowanie zbiorcze | 24 |
| Parametry | W dół |
| ETIM | EC002892 |
| Kod CN | 9405 10 40 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".