Kinkiet Ludovic jest doskonałym wyborem, jeżeli chcesz odpowiednio oświetlić swoje cenne zdjęcia lub obrazy zawieszone na ścianie w Twoim salonie lub gabinecie. Ta brązowa, klasyczna w stylu lampa jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego, a jej wbudowane źródło światła LED emituje naturalne, białe światło. Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 1498
Kinkiet Ludovic jest doskonałym wyborem, jeżeli chcesz odpowiednio oświetlić swoje cenne zdjęcia lub obrazy zawieszone na ścianie w Twoim salonie lub gabinecie. Ta brązowa, klasyczna w stylu lampa jest wykonana z metalu i tworzywa sztucznego, a jej wbudowane źródło światła LED emituje naturalne, białe światło. Źródło światła o temperaturze barwowej 3000 K jest energooszczędne (należy do klasy energetycznej A+), ma moc 13 W, jasność 1170 lumenów oraz żywotność wynoszącą 30 000 godzin. Wymiary lampy Ludovic są następujące: długość 550 mm, wysokość 120 mmm, odległość od ściany 150 mm. Ten niesamowity kinkiet jest objęty 5-letnią gwarancją.
Kinkiety odgrywają szczególną rolę: gwarantują, że cenne obrazy lub rodzinne zdjęcia będą zawsze lśnić swoim prawdziwym pięknem. Skupione, ciepłe, białe światło kieruje uwagę na nasze cenne oprawy. Dostępne są również kinkiety z wbudowanymi żarówkami LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Kinkiety |
| Styl | Klasyczne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Temperatura barwowa | ciepła biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 1170 |
| Specyfikacje źródła światła | 13W |
| Temperatura barwowa (K) | 3000 |
| Technologia LED | tak |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | brąz |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 30000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | A+ |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 13.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 13W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od ściany | 150.0 |
| Poziomo (mm) | 550.0 |
| Pionowy (mm) | 120.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 14.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 13.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 59.0 |
| Waga netto (kg) | 0.95 |
| Waga brutto | 1.04 |
| Numer wbudowanego źródła światła LED | 26 |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
| Barwa światła | Ciepła |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | F |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".