LOGAN to seria lamp od polskiej marki MiLAGRO. W skład kolekcji wchodzą trzy lampy sufitowe z jednym i trzema punktami świetlnymi ułożonymi obok siebie lub dookoła oraz jedna lampa typu kinkiet. Produkt ten ma ciekawy kształt przypominający mały wentylator. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, bądź minimalistycznych wnętrzach. Lampę wykonano ze szlachetnego metalu w czarnym kolorze z drucianym kloszem w kolorze złotym. Model ten będzie doskonałym wyborem zarówno do salonu, kuchni, czy biura....
LOGAN to seria lamp od polskiej marki MiLAGRO. W skład kolekcji wchodzą trzy lampy sufitowe z jednym i trzema punktami świetlnymi ułożonymi obok siebie lub dookoła oraz jedna lampa typu kinkiet. Produkt ten ma ciekawy kształt przypominający mały wentylator. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, bądź minimalistycznych wnętrzach. Lampę wykonano ze szlachetnego metalu w czarnym kolorze z drucianym kloszem w kolorze złotym. Model ten będzie doskonałym wyborem zarówno do salonu, kuchni, czy biura. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.33kg Waga brutto 0.43kg Liczba ramion 1 Waga opakowania zbiorczego 10.10kg Szerokość 110 mm Wysokość 120 mm Wysokość klosza 12cm Głębokość 130 mm Moc 1xE14 40W Ilość w opakowaniu zbiorczym 24szt Kolor obudowy Czarny Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał Metal Marka MiLAGRO Źródło światła NIE Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
LOGAN to seria lamp od polskiej marki MiLAGRO. W skład kolekcji wchodzą trzy lampy sufitowe z jednym i trzema punktami świetlnymi ułożonymi obok siebie lub dookoła oraz jedna lampa typu kinkiet. Produkt ten ma ciekawy kształt przypominający mały wentylator. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych, bądź minimalistycznych wnętrzach. Lampę wykonano ze szlachetnego metalu w czarnym kolorze z drucianym kloszem w kolorze złotym. Model ten będzie doskonałym wyborem zarówno do salonu, kuchni, czy biura.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.33kg |
| Waga brutto | 0.43kg |
| Liczba ramion | 1 |
| Waga opakowania zbiorczego | 10.10kg |
| Szerokość | 110 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Wysokość klosza | 12cm |
| Głębokość | 130 mm |
| Moc | 1xE14 40W |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 24szt |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Marka | MiLAGRO |
| Źródło światła | NIE |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | Zmienna |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła | NIE |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".