Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5216 Oświetlenie szafy Greg można zamontować w kuchni nad blatem, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki oświetleniowe dla wykonywanych czynności. Dzięki swojemu funkcjonalnemu stylowi i białej barwie będzie ono dyskretnym i praktycznym dodatkiem do każdej kuchni. Do tego modelu, wyposażonego w przełącznik bębnowy, można podłączyć maksymalnie do 10 elementów. To świetne rozwiązanie w przypadku, gdy potrzebujesz więcej niż jednej lampy, na przykład gdy...
Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5216 Oświetlenie szafy Greg można zamontować w kuchni nad blatem, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki oświetleniowe dla wykonywanych czynności. Dzięki swojemu funkcjonalnemu stylowi i białej barwie będzie ono dyskretnym i praktycznym dodatkiem do każdej kuchni. Do tego modelu, wyposażonego w przełącznik bębnowy, można podłączyć maksymalnie do 10 elementów. To świetne rozwiązanie w przypadku, gdy potrzebujesz więcej niż jednej lampy, na przykład gdy chcesz rozwiązać problem nieodpowiednio oświetlonego dłuższego blatu kuchennego. Lampa Greg posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 4 W, natężeniu 400 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Wymiary tego oświetlenia emitującego naturalne białe światło są następujące: 310 mm szerokości, 20 mm wysokości i 30 mm odległości od ściany. Oświetlenie szafy Greg jest objęte 5-letnią gwarancją. Każda gospodyni wie: dobrze ustawione oświetlenie podszafkowe jest niezbędnym wyposażeniem kuchni. Czynności poprzedzające gotowanie i pieczenie wymagają dokładności, którą można uzyskać tylko przy odpowiednim oświetleniu. Dostępne są oświetlenia podszafkowe w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, z wbudowanym lub wymiennym energooszczędnym źródłem światła. Parametry lampy Kategoria produktu... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 5216
Oświetlenie szafy Greg można zamontować w kuchni nad blatem, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki oświetleniowe dla wykonywanych czynności. Dzięki swojemu funkcjonalnemu stylowi i białej barwie będzie ono dyskretnym i praktycznym dodatkiem do każdej kuchni. Do tego modelu, wyposażonego w przełącznik bębnowy, można podłączyć maksymalnie do 10 elementów. To świetne rozwiązanie w przypadku, gdy potrzebujesz więcej niż jednej lampy, na przykład gdy chcesz rozwiązać problem nieodpowiednio oświetlonego dłuższego blatu kuchennego. Lampa Greg posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 4 W, natężeniu 400 lumenów i temperaturze barwowej 4000 K. Wymiary tego oświetlenia emitującego naturalne białe światło są następujące: 310 mm szerokości, 20 mm wysokości i 30 mm odległości od ściany. Oświetlenie szafy Greg jest objęte 5-letnią gwarancją.
Każda gospodyni wie: dobrze ustawione oświetlenie podszafkowe jest niezbędnym wyposażeniem kuchni. Czynności poprzedzające gotowanie i pieczenie wymagają dokładności, którą można uzyskać tylko przy odpowiednim oświetleniu. Dostępne są oświetlenia podszafkowe w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym, z wbudowanym lub wymiennym energooszczędnym źródłem światła.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Oświetlenie podszafkowe |
| Styl | Funkcjonalne |
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Cechy | z wyłącznikiem, można łączyć szeregowo, do 10 szt |
| Temperatura barwowa | naturalna biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 400 |
| Specyfikacje źródła światła | 4W |
| Temperatura barwowa (K) | 4000 |
| Technologia LED | tak |
| Wymienne źródło światła LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | biały |
| Materiał lampy | tworzywo sztuczne |
| Czas życia źródła światła (h) | 30000 |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Klasa energetyczna źródła światła | A+ |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 4.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 4W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od ściany | 30.0 |
| Poziomo (mm) | 310.0 |
| Pionowy (mm) | 20.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 4.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 5.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 33.5 |
| Waga netto (kg) | 0.13 |
| Waga brutto | 0.2 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Rodzaj lampy | Oświetlenie podszafkowe |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".