MiLAGRO Cosmo 349 to niewielki kinkiet o wymiarach: 30 cm wysokości oraz 7 cm głębokości. Lampa została wyposażona w wymienny moduł LED o mocy 12 W, który zapewnia niskie zużycie energii. Barwę oświetlenia dobrano z uwzględnieniem tego, iż lampa ma gwarantować komfort jej użytkowania, stąd barwa najbardziej neutralna 4000 K. Strumień świetlny ma z kolei 840 lm. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu. Wartość zasilania mieści się na poziomie od 220 V do 240 V. Kinkiet wyróżnia się prostą,...
MiLAGRO Cosmo 349 to niewielki kinkiet o wymiarach: 30 cm wysokości oraz 7 cm głębokości. Lampa została wyposażona w wymienny moduł LED o mocy 12 W, który zapewnia niskie zużycie energii. Barwę oświetlenia dobrano z uwzględnieniem tego, iż lampa ma gwarantować komfort jej użytkowania, stąd barwa najbardziej neutralna 4000 K. Strumień świetlny ma z kolei 840 lm. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu. Wartość zasilania mieści się na poziomie od 220 V do 240 V. Kinkiet wyróżnia się prostą, minimalistyczną formą. Stanowi stylowy dodatek do współczesnych wnętrz. Można ją wykorzystać jako dodatkowe oświetlenie w domu lub firmie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach i wąskich korytarzach. Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne. Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.92kg Liczba ramion 1 Waga brutto 1.32kg Moc 12W LED Szerokość 300 mm Wysokość 300 mm Ilość w opakowaniu zbiorczym 5szt Głębokość 68 mm Waga opakowania zbiorczego 7.56kg Strumień światła 840lm Kolor obudowy Czarny Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał Metal + Akryl Marka MiLAGRO Barwa światła Neutralna 4000K... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
MiLAGRO Cosmo 349 to niewielki kinkiet o wymiarach: 30 cm wysokości oraz 7 cm głębokości. Lampa została wyposażona w wymienny moduł LED o mocy 12 W, który zapewnia niskie zużycie energii. Barwę oświetlenia dobrano z uwzględnieniem tego, iż lampa ma gwarantować komfort jej użytkowania, stąd barwa najbardziej neutralna 4000 K. Strumień świetlny ma z kolei 840 lm. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu. Wartość zasilania mieści się na poziomie od 220 V do 240 V.
Kinkiet wyróżnia się prostą, minimalistyczną formą. Stanowi stylowy dodatek do współczesnych wnętrz. Można ją wykorzystać jako dodatkowe oświetlenie w domu lub firmie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach i wąskich korytarzach.
Producent udziela na lampę 24-miesięcznej gwarancji, w ramach której świadczy nieodpłatnie usługi gwarancyjne.
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.92kg |
| Liczba ramion | 1 |
| Waga brutto | 1.32kg |
| Moc | 12W LED |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 300 mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5szt |
| Głębokość | 68 mm |
| Waga opakowania zbiorczego | 7.56kg |
| Strumień światła | 840lm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 12W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".