Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5379 Reflektor Basil charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim stylem i kolorystyką. Dzięki połączeniu odcieni satyny, chromu, srebra i dębu ten reflektor ścienny z metalu i tworzywa sztucznego prezentuje się wręcz wyjątkowo, a na uwagę zasługuje przede wszystkim głowicy lampy składająca się z elementów cylindrycznych i klosza z osłoną w odcieniu dębu. Basil można montować w różnych pomieszczeniach: w salonie, sypialni, gabinecie lub przedpokoju - swoje...
Producent: Rabalux Nr katalogowy: 5379 Reflektor Basil charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim stylem i kolorystyką. Dzięki połączeniu odcieni satyny, chromu, srebra i dębu ten reflektor ścienny z metalu i tworzywa sztucznego prezentuje się wręcz wyjątkowo, a na uwagę zasługuje przede wszystkim głowicy lampy składająca się z elementów cylindrycznych i klosza z osłoną w odcieniu dębu. Basil można montować w różnych pomieszczeniach: w salonie, sypialni, gabinecie lub przedpokoju - swoje wszechstronne zastosowanie zawdzięcza atrakcyjnemu wzornictwu. Jeśli umieścisz ten reflektor w sypialni lub salonie, wybierz do niego ciepłą białą żarówkę, która podkreśli intymną, przytulną atmosferę w Twoim domu. Do tego reflektora pasuje pojedyncza żarówka o mocy do 10 W i gnieździe typu E14. Wymiary lampy Basil wyposażonej w okrągłą podstawę dekoracyjną są następujące: 100 mm szerokości, 125 mm wysokości i 130 mm odległości od ściany. Model ten jest dostarczany bez żarówki. Oświetlenie punktowe może być używane w każdym pomieszczeniu: jest idealnym wyborem do przedpokoju, salonu lub łazienki i może być montowane na ścianach lub suficie. Światło może być ukierunkowane, co jest wielką zaletą, a ze względu na różnorodność form i kolorów nie ma potrzeby kompromisu co do designu.... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 5379
Reflektor Basil charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim stylem i kolorystyką. Dzięki połączeniu odcieni satyny, chromu, srebra i dębu ten reflektor ścienny z metalu i tworzywa sztucznego prezentuje się wręcz wyjątkowo, a na uwagę zasługuje przede wszystkim głowicy lampy składająca się z elementów cylindrycznych i klosza z osłoną w odcieniu dębu. Basil można montować w różnych pomieszczeniach: w salonie, sypialni, gabinecie lub przedpokoju - swoje wszechstronne zastosowanie zawdzięcza atrakcyjnemu wzornictwu. Jeśli umieścisz ten reflektor w sypialni lub salonie, wybierz do niego ciepłą białą żarówkę, która podkreśli intymną, przytulną atmosferę w Twoim domu. Do tego reflektora pasuje pojedyncza żarówka o mocy do 10 W i gnieździe typu E14. Wymiary lampy Basil wyposażonej w okrągłą podstawę dekoracyjną są następujące: 100 mm szerokości, 125 mm wysokości i 130 mm odległości od ściany. Model ten jest dostarczany bez żarówki.
Oświetlenie punktowe może być używane w każdym pomieszczeniu: jest idealnym wyborem do przedpokoju, salonu lub łazienki i może być montowane na ścianach lub suficie. Światło może być ukierunkowane, co jest wielką zaletą, a ze względu na różnorodność form i kolorów nie ma potrzeby kompromisu co do designu.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Oświetlenie punktowe |
| Styl | Nowoczesne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, sypialnia, pokój do pracy |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Kolor lampy | chrom satyna |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | szary dąb |
| Materiał klosza | tworzywo sztuczne |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Może być używana wyłącznie z energooszczędnym źródłem światła | nie |
| Gwarancja (lata) | 1 |
| Liczba gniazd | 1 |
| Typ gniazda | E14 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | E14 1X MAX 10W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Odległość od ściany | 130.0 |
| Poziomo (mm) | 100.0 |
| Pionowy (mm) | 125.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 12.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 15.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 15.0 |
| Waga netto (kg) | 0.28 |
| Waga brutto | 0.38 |
| Numer klosza zapasowego małego | 19795 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E14 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".