"Kinkiet AQUA 024 to stylowa lampa łazienkowa z metalową, chromowaną oprawą w kształcie podstawki oraz akrylowym kloszem, w którym umieszczono w pełni wymienny moduł LED o wysokiej klasie energooszczędności. Moc modułu LED wynosi 3 W, co odpowiada mocy 22 W w przypadku tradycyjnego źródła światła. Światło emitowane przez tę lampę zapewnia przyjemne dla oka światło, które jest zbliżone do dziennego. Temperatura barwowa wynosi 4000 K, a strumień świetlny ma wartość 210 lm. Kinkiet AQUA 024 jest...
"Kinkiet AQUA 024 to stylowa lampa łazienkowa z metalową, chromowaną oprawą w kształcie podstawki oraz akrylowym kloszem, w którym umieszczono w pełni wymienny moduł LED o wysokiej klasie energooszczędności. Moc modułu LED wynosi 3 W, co odpowiada mocy 22 W w przypadku tradycyjnego źródła światła. Światło emitowane przez tę lampę zapewnia przyjemne dla oka światło, które jest zbliżone do dziennego. Temperatura barwowa wynosi 4000 K, a strumień świetlny ma wartość 210 lm. Kinkiet AQUA 024 jest odporny na działanie wilgoci, o którą w łazience nie trudno. Świadczy o tym stopień ochrony IP44. Lampa AQUA 024 doskonale sprawdzi się przy łazienkowym lustrze. Najlepszy efekt da instalacja znajdująca się po dwóch jego stronach. Chromowane elementy i mleczny akryl będą współgrały z pomieszczeniem urządzonym w chłodnych barwach, np. w bieli." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.3 kg Waga brutto 0.4 kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Głębokość 100 mm Strumień światła 210 lm Moc 3W Szerokość 80 mm Wysokość 90 mm Kolor obudowy Chrom Producent Eko-Light Stopień ochrony IP44 Materiał metal+akryl Marka MiLAGRO Barwa światła Neutralna 4000K... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Kinkiet AQUA 024 to stylowa lampa łazienkowa z metalową, chromowaną oprawą w kształcie podstawki oraz akrylowym kloszem, w którym umieszczono w pełni wymienny moduł LED o wysokiej klasie energooszczędności. Moc modułu LED wynosi 3 W, co odpowiada mocy 22 W w przypadku tradycyjnego źródła światła. Światło emitowane przez tę lampę zapewnia przyjemne dla oka światło, które jest zbliżone do dziennego. Temperatura barwowa wynosi 4000 K, a strumień świetlny ma wartość 210 lm. Kinkiet AQUA 024 jest odporny na działanie wilgoci, o którą w łazience nie trudno. Świadczy o tym stopień ochrony IP44.
Lampa AQUA 024 doskonale sprawdzi się przy łazienkowym lustrze. Najlepszy efekt da instalacja znajdująca się po dwóch jego stronach. Chromowane elementy i mleczny akryl będą współgrały z pomieszczeniem urządzonym w chłodnych barwach, np. w bieli."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.3 kg |
| Waga brutto | 0.4 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Głębokość | 100 mm |
| Strumień światła | 210 lm |
| Moc | 3W |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Kolor obudowy | Chrom |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Materiał | metal+akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 3W |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".