"Alba 191 jest niewielkim kinkietem o wymiarach: wysokość 32 cm, szerokość 16,5 cm oraz głębokość 12 cm. Lampa została wyposażona w moduł LED o mocy 5 W, który zapewnia niskie zużycie energii. W sprzedaży są moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu i dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym. Barwę światła dobrano z uwzględnieniem tego, że lampa ma gwarantować komfort jej użytkowania, dlatego też zastosowano w niej moduł o neutralnej barwie...
"Alba 191 jest niewielkim kinkietem o wymiarach: wysokość 32 cm, szerokość 16,5 cm oraz głębokość 12 cm. Lampa została wyposażona w moduł LED o mocy 5 W, który zapewnia niskie zużycie energii. W sprzedaży są moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu i dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym. Barwę światła dobrano z uwzględnieniem tego, że lampa ma gwarantować komfort jej użytkowania, dlatego też zastosowano w niej moduł o neutralnej barwie światła 4000 K, zbliżonej do światła dziennego. Kinkiet wyróżnia się nowoczesną formą, stanowi też stylowy dodatek do współczesnych wnętrz. Model może też stanowić uzupełnienie kolekcji Alba, tworząc spójną aranżację. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Waga netto 0.80 mm Liczba ramion 1 Waga brutto 1.00 kg Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Szerokość 120 mm Głębokość 165 mm Wysokość 320 mm Kolor obudowy Biały Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał metal + akryl Marka MiLAGRO Barwa światła Neutralna 4000K Możliwość... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Alba 191 jest niewielkim kinkietem o wymiarach: wysokość 32 cm, szerokość 16,5 cm oraz głębokość 12 cm. Lampa została wyposażona w moduł LED o mocy 5 W, który zapewnia niskie zużycie energii. W sprzedaży są moduły LED w oparciu, o które wykonane zostały lampy. Produkt wykonano z metalu oraz akrylu i dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym. Barwę światła dobrano z uwzględnieniem tego, że lampa ma gwarantować komfort jej użytkowania, dlatego też zastosowano w niej moduł o neutralnej barwie światła 4000 K, zbliżonej do światła dziennego.
Kinkiet wyróżnia się nowoczesną formą, stanowi też stylowy dodatek do współczesnych wnętrz. Model może też stanowić uzupełnienie kolekcji Alba, tworząc spójną aranżację.
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, w ramach której świadczone są nieodpłatne usługi gwarancyjne. Po upływie ww. okresu istnieje możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Waga netto | 0.80 mm |
| Liczba ramion | 1 |
| Waga brutto | 1.00 kg |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Szerokość | 120 mm |
| Głębokość | 165 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | metal + akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓ,dło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".