wodoodporna IPX4 typ chipu nie dotyczy zoom nie Waga 205 g maksymalny strumień świetlny COB LED – 280 lm Zasięg COB LED 100 % – 22 m, COB LED 50 % – 16 m, 1 W LED – 108 m opakowanie 1 szt., pudełko magnes tak, 3× ochrona przed przeładowaniem nie dotyczy przeznaczenie work czas świecenia 8 godzin wyposażenie łamany uchwyt typ baterie nie dotyczy wskaźnik LED stanu akumulatora nie dotyczy...
wodoodporna IPX4 typ chipu nie dotyczy zoom nie Waga 205 g maksymalny strumień świetlny COB LED – 280 lm Zasięg COB LED 100 % – 22 m, COB LED 50 % – 16 m, 1 W LED – 108 m opakowanie 1 szt., pudełko magnes tak, 3× ochrona przed przeładowaniem nie dotyczy przeznaczenie work czas świecenia 8 godzin wyposażenie łamany uchwyt typ baterie nie dotyczy wskaźnik LED stanu akumulatora nie dotyczy hak tak ładowalna nie modulacja szerokości impulsów (PWM) nie dotyczy Wymiary 235 × 65 × 40 mm zasięg zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy żywotność LED nie dotyczy Width tworzywo ABS + pogumowanie Materiał tworzywo ABS + pogumowanie odporność na uderzenia tak czas ładowania nie dotyczy Źródło światła 3 W COB LED + 1 W LED typ konektora zasilającego nie dotyczy baterie wchodzą w skład kompletu nie czas świecenia zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy funkcja anti-roll nie dotyczy Kolor czarny, pomarańczowy Kolor czarny, pomarańczowy tryby COB LED 100 %, COB LED 50 %, 1 W LED, wyłączona zamek fokusu nie zasilanie 3× AA 1,5 V (paluszek)... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| wodoodporna | IPX4 |
| typ chipu | nie dotyczy |
| zoom | nie |
| Waga | 205 g |
| maksymalny strumień świetlny | COB LED – 280 lm |
| Zasięg | COB LED 100 % – 22 m, COB LED 50 % – 16 m, 1 W LED – 108 m |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| magnes | tak, 3× |
| ochrona przed przeładowaniem | nie dotyczy |
| przeznaczenie | work |
| czas świecenia | 8 godzin |
| wyposażenie | łamany uchwyt |
| typ baterie | nie dotyczy |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | nie dotyczy |
| hak | tak |
| ładowalna | nie |
| modulacja szerokości impulsów (PWM) | nie dotyczy |
| Wymiary | 235 × 65 × 40 mm |
| zasięg zgodnie z ANSI FL1 | nie dotyczy |
| żywotność LED | nie dotyczy |
| Width | tworzywo ABS + pogumowanie |
| Materiał | tworzywo ABS + pogumowanie |
| odporność na uderzenia | tak |
| czas ładowania | nie dotyczy |
| Źródło światła | 3 W COB LED + 1 W LED |
| typ konektora zasilającego | nie dotyczy |
| baterie wchodzą w skład kompletu | nie |
| czas świecenia zgodnie z ANSI FL1 | nie dotyczy |
| funkcja anti-roll | nie dotyczy |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| Kolor | czarny, pomarańczowy |
| tryby | COB LED 100 %, COB LED 50 %, 1 W LED, wyłączona |
| zamek fokusu | nie |
| zasilanie | 3× AA 1,5 V (paluszek) |
| wskaźnik ładowania LED | nie dotyczy |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".