Latarka breloczek COB z karabińczykiem Latarka brelok to mała lampka o strumieniu świetlnym 30 lm i zasięgu świecenia do 5 m. Latarka posiada wbudowany karabińczyk oraz magnes. Przy pomocy karabińczyka bezproblemowo możemy przymocować breloczek do kluczy, plecaka lub torebki. Posiada oryginalny design i idealnie się sprawdzi w momentach, gdy będziesz potrzbował coś oświetlić.Funkcje świecenia Latarka SP0101 posiada 3 różne tryby świecenia. Włącza się je poprzez ponowne naciśnięcie przycisku...
Latarka breloczek COB z karabińczykiem Latarka brelok to mała lampka o strumieniu świetlnym 30 lm i zasięgu świecenia do 5 m. Latarka posiada wbudowany karabińczyk oraz magnes. Przy pomocy karabińczyka bezproblemowo możemy przymocować breloczek do kluczy, plecaka lub torebki. Posiada oryginalny design i idealnie się sprawdzi w momentach, gdy będziesz potrzbował coś oświetlić.Funkcje świecenia Latarka SP0101 posiada 3 różne tryby świecenia. Włącza się je poprzez ponowne naciśnięcie przycisku włączającego.Tryb 1: Latarka świeci stałym, mocnym światłemTryb 2: Latarka świeci stałym, słabym światłemTryb 3: Latarka świeci migoczącym, mocnym światłem Specyfikacja technicznarodzaj: latarka breloczek COBmateriał: tworzywo sztucznestrumień świetlny: 30 lmzasilanie bateryjne: 2 x CR2032 (w zestawie)kolor: żółto-czarny Kod towaru SP0101 Podatek VAT 23% Waga 0,0500 kg Waga netto 0,0280 kg Symbol E.08.00 Latarki EAN 5900672656817 Rodzaj latarki latarka Materiał tworzywo sztuczne Stopień ochrony U IP20 Źródło światła COB Strumień świetlny U 30 lm Zasięg świecenia do 5 m Zasilanie bateryjne Rodzaj baterii 2 x CR2032 Bateria w zestawie tak Wodoodporność nie Wysokość produktu 7,3 cm Szerokość... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Kod towaru | SP0101 |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,0500 kg |
| Waga netto | 0,0280 kg |
| Symbol | E.08.00 Latarki |
| EAN | 5900672656817 |
| Rodzaj latarki | latarka |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony U | IP20 |
| Źródło światła | COB |
| Strumień świetlny U | 30 lm |
| Zasięg świecenia | do 5 m |
| Zasilanie | bateryjne |
| Rodzaj baterii | 2 x CR2032 |
| Bateria w zestawie | tak |
| Wodoodporność | nie |
| Wysokość produktu | 7,3 cm |
| Szerokość produktu | 3,5 cm |
| Głębokość produktu | 2,4 cm |
| Opakowanie jednostkowe | blister |
| Wys. opak. jedn. | 21,3 cm |
| Szer. opak. jedn. | 10,3 cm |
| Głęb. opak. jedn. | 3 cm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych, 1-5 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".