Producent: EMOS Kod producenta: P4007 Informacje ogólne baterie wchodzą w skład kompletu nie czas ładowania nie dotyczy czas świecenia 20–40 godz./55–100 godz. czas świecenia detal COB LED 100 % – 20 godz., COB LED 50 % – 40 godz./CREE LED 100 % – 55 godz., CREE LED 50 % – 100 godz. funkcje dodatkowe nie dotyczy ilość trybów świecenia 3/5 kolor czarny/zielono-czarny ładowalna nie maksymalny strumień świetlny...
Producent: EMOS Kod producenta: P4007 Informacje ogólne baterie wchodzą w skład kompletu nie czas ładowania nie dotyczy czas świecenia 20–40 godz./55–100 godz. czas świecenia detal COB LED 100 % – 20 godz., COB LED 50 % – 40 godz./CREE LED 100 % – 55 godz., CREE LED 50 % – 100 godz. funkcje dodatkowe nie dotyczy ilość trybów świecenia 3/5 kolor czarny/zielono-czarny ładowalna nie maksymalny strumień świetlny 110 lm/65 lm maks. zasięg 15 m/55 m materiał tworzywo odporność na uderzenia tak okres gwarancyjny 2 lata opakowanie 1 szt., blister strumień świetlny COB LED 100 % – 110 lm, COB LED 50 % – 30 lm/CREE LED 100 % – 65 lm, CREE LED 50 % – 25 lm tryby COB LED 100 %, COB LED 50 %, miganie/CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, miganie, CREE LED czerwona 100 %, CREE LED czerwona – miganie typ baterie LR03 (1,5 V) typ złącza nie dotyczy waga 23 g/58 g – 50 g/84 g wodoodporna nie wskaźnik ładowania LED nie wskaźnik LED stanu akumulatora nie wymiary 61 × 40 × 18 mm/79 (116) × 38 mm wyposażenie nie dotyczy wyposażenie nie dotyczy zasięg COB LED 100 % – 15 m, COB LED 50 % – 8... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS
Kod producenta: P4007
| baterie wchodzą w skład kompletu | nie |
| czas ładowania | nie dotyczy |
| czas świecenia | 20–40 godz./55–100 godz. |
| czas świecenia detal | COB LED 100 % – 20 godz., COB LED 50 % – 40 godz./CREE LED 100 % – 55 godz., CREE LED 50 % – 100 godz. |
| funkcje dodatkowe | nie dotyczy |
| ilość trybów świecenia | 3/5 |
| kolor | czarny/zielono-czarny |
| ładowalna | nie |
| maksymalny strumień świetlny | 110 lm/65 lm |
| maks. zasięg | 15 m/55 m |
| materiał | tworzywo |
| odporność na uderzenia | tak |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| opakowanie | 1 szt., blister |
| strumień świetlny | COB LED 100 % – 110 lm, COB LED 50 % – 30 lm/CREE LED 100 % – 65 lm, CREE LED 50 % – 25 lm |
| tryby | COB LED 100 %, COB LED 50 %, miganie/CREE LED 100 %, CREE LED 50 %, miganie, CREE LED czerwona 100 %, CREE LED czerwona – miganie |
| typ baterie | LR03 (1,5 V) |
| typ złącza | nie dotyczy |
| waga | 23 g/58 g – 50 g/84 g |
| wodoodporna | nie |
| wskaźnik ładowania LED | nie |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | nie |
| wymiary | 61 × 40 × 18 mm/79 (116) × 38 mm |
| wyposażenie | nie dotyczy |
| wyposażenie | nie dotyczy |
| zasięg | COB LED 100 % – 15 m, COB LED 50 % – 8 m/CREE LED 100 % – 55 m, CREE LED 50 % – 30 m |
| zasilanie | 3× AAA/3× AAA |
| zoom | nie |
| źródło światła | COB LED/CREE LED |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".