Producent: ORNO Kod producenta: OR-NR-399L6 Kategoria produktu: Oświetlenie robocze Naświetlacz przenośny LED z wbudowanymi akumulatorem litowo-jonowym 5400mAh, przeznaczony do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz, w domu, garażu, piwnicy, samochodzie, na kempingu itp. Wyposażony w nowoczesną diodę LED COB, w światło alarmowe (pomarańczowe diody LED), ładowarkę USB oraz podstawkę do ustawienia na płaskiej powierzchni. 4 tryby pracy: mocne światło/średnie światło/SOS/Power Bank z...
Producent: ORNO Kod producenta: OR-NR-399L6 Kategoria produktu: Oświetlenie robocze Naświetlacz przenośny LED z wbudowanymi akumulatorem litowo-jonowym 5400mAh, przeznaczony do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz, w domu, garażu, piwnicy, samochodzie, na kempingu itp. Wyposażony w nowoczesną diodę LED COB, w światło alarmowe (pomarańczowe diody LED), ładowarkę USB oraz podstawkę do ustawienia na płaskiej powierzchni. 4 tryby pracy: mocne światło/średnie światło/SOS/Power Bank z funkcją szybkiego ładowania. Wyjście ładowarki USB: 5VDC/1A. Informacje ogólne Napięcie zasilania 230V~, 50Hz Wbudowany akumulator tak Pojemność akumulatora 5400mAh Źródło światła LED COB Moc 10W Strumień świetlny 400lm Temperatura barwowa 6000K Stopień ochrony IP44 Ilość trybów pracy 4 Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 90 / 151 / 25 Inne cechy pomarańczowe światło alarmowe, ładowarka USB, Power Bank Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: ORNO
Kod producenta: OR-NR-399L6
Kategoria produktu: Oświetlenie robocze
Naświetlacz przenośny LED z wbudowanymi akumulatorem litowo-jonowym 5400mAh, przeznaczony do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz, w domu, garażu, piwnicy, samochodzie, na kempingu itp. Wyposażony w nowoczesną diodę LED COB, w światło alarmowe (pomarańczowe diody LED), ładowarkę USB oraz podstawkę do ustawienia na płaskiej powierzchni. 4 tryby pracy: mocne światło/średnie światło/SOS/Power Bank z funkcją szybkiego ładowania. Wyjście ładowarki USB: 5VDC/1A.
| Napięcie zasilania | 230V~, 50Hz |
| Wbudowany akumulator | tak |
| Pojemność akumulatora | 5400mAh |
| Źródło światła | LED COB |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Temperatura barwowa | 6000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Ilość trybów pracy | 4 |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 90 / 151 / 25 |
| Inne cechy | pomarańczowe światło alarmowe, ładowarka USB, Power Bank |
| Barwa światła | Zimna |
| Kolor | Czarny |
| Trzonek | LED |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 10W |
| Rodzaj lampy | Naświetlacz LED |
| Źródło światła | Niewymienne |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".