WL-1
5908254813290
129575
Producent: ORNO Kod producenta: WL-1 Kategoria produktu: Lighting line Mocna akumulatorowa latarka warsztatowa, dzięki, której dokładnie oświetlisz przestrzeń roboczą nie tylko w prywatnym gospodarstwie, ale też w profesjonalnym serwisie. Smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia oświetlenie powierzchni nawet w najbardziej niedostępnych obszarach roboczych. Obudowa WL-1 została wykonana z ABS, wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Wbudowane pokrętło pozwala...
Producent: ORNO Kod producenta: WL-1 Kategoria produktu: Lighting line Mocna akumulatorowa latarka warsztatowa, dzięki, której dokładnie oświetlisz przestrzeń roboczą nie tylko w prywatnym gospodarstwie, ale też w profesjonalnym serwisie. Smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia oświetlenie powierzchni nawet w najbardziej niedostępnych obszarach roboczych. Obudowa WL-1 została wykonana z ABS, wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Wbudowane pokrętło pozwala płynnie regulować natężenie strumienia świetlnego. Ponadto, oprawa została wyposażona we wskaźnik naładowania baterii, jak również w ruchomą stopkę z mocnym magnesem. W górną cześć latarki wbudowano hak, pozwalający na zawieszenie latarki. Informacje ogólne Rodzaj zasilania 3,7V Li-Po bateria Bateria w zestawie tak Ładowalna tak Wskaźnika naładowania baterii tak Pojemność baterii 2000mAh Temperatura barwowa 5000K Żywotność [h] 50000 Źródło światła COB LED Moc 10W Strumień świetlny 400lm Ilość trybów pracy 1 Tryby pracy COB LED Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) 375/26/35 Czas świecenia [h] 3 Materiał ABS Wyposażenie magnes, zawiesie, kabel micro-USB Inne cechy ruchoma podstawa, możliwosc obortu 360˚ Inne cechy funkcja ściemniania Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: ORNO
Kod producenta: WL-1
Kategoria produktu: Lighting line
Mocna akumulatorowa latarka warsztatowa, dzięki, której dokładnie oświetlisz przestrzeń roboczą nie tylko w prywatnym gospodarstwie, ale też w profesjonalnym serwisie. Smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia oświetlenie powierzchni nawet w najbardziej niedostępnych obszarach roboczych. Obudowa WL-1 została wykonana z ABS, wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego. Wbudowane pokrętło pozwala płynnie regulować natężenie strumienia świetlnego. Ponadto, oprawa została wyposażona we wskaźnik naładowania baterii, jak również w ruchomą stopkę z mocnym magnesem. W górną cześć latarki wbudowano hak, pozwalający na zawieszenie latarki.
| Rodzaj zasilania | 3,7V Li-Po bateria |
| Bateria w zestawie | tak |
| Ładowalna | tak |
| Wskaźnika naładowania baterii | tak |
| Pojemność baterii | 2000mAh |
| Temperatura barwowa | 5000K |
| Żywotność [h] | 50000 |
| Źródło światła | COB LED |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Ilość trybów pracy | 1 |
| Tryby pracy | COB LED |
| Wymiary (szer./wys./gł. [mm]) | 375/26/35 |
| Czas świecenia [h] | 3 |
| Materiał | ABS |
| Wyposażenie | magnes, zawiesie, kabel micro-USB |
| Inne cechy | ruchoma podstawa, możliwosc obortu 360˚ |
| Inne cechy | funkcja ściemniania |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".