zasięg zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko wyposażenie adapter zasilający + adapter do samochodu, reflektor obracany w pionie i w poziomie, podstawka wskaźnik LED stanu akumulatora tak ochrona przed przeładowaniem tak typ chipu nie dotyczy modulacja szerokości impulsów (PWM) nie Waga 282 g Wymiary 30 × 57 × 230 mm Width tworzywo ABS Materiał tworzywo ABS ładowalna tak magnes...
zasięg zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy opakowanie 1 szt., pudełko wyposażenie adapter zasilający + adapter do samochodu, reflektor obracany w pionie i w poziomie, podstawka wskaźnik LED stanu akumulatora tak ochrona przed przeładowaniem tak typ chipu nie dotyczy modulacja szerokości impulsów (PWM) nie Waga 282 g Wymiary 30 × 57 × 230 mm Width tworzywo ABS Materiał tworzywo ABS ładowalna tak magnes tak czas świecenia zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy czas ładowania 4 godziny zoom nie baterie wchodzą w skład kompletu tak żywotność LED nie dotyczy tryby włączona, wyłączona wodoodporna nie dotyczy Zasięg 25 m czas świecenia 2,5 godziny zasilanie akumulator Li-Ion 3,6 V/2 200 mAh hak tak wskaźnik ładowania LED tak zamek fokusu nie dotyczy Źródło światła 4 W COB LED Kolor Zielony Kolor Zielony odporność na uderzenia 1 m funkcja anti-roll nie dotyczy przeznaczenie work typ konektora zasilającego nie dotyczy maksymalny strumień świetlny do 320 lm Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| zasięg zgodnie z ANSI FL1 | nie dotyczy |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| wyposażenie | adapter zasilający + adapter do samochodu, reflektor obracany w pionie i w poziomie, podstawka |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | tak |
| ochrona przed przeładowaniem | tak |
| typ chipu | nie dotyczy |
| modulacja szerokości impulsów (PWM) | nie |
| Waga | 282 g |
| Wymiary | 30 × 57 × 230 mm |
| Width | tworzywo ABS |
| Materiał | tworzywo ABS |
| ładowalna | tak |
| magnes | tak |
| czas świecenia zgodnie z ANSI FL1 | nie dotyczy |
| czas ładowania | 4 godziny |
| zoom | nie |
| baterie wchodzą w skład kompletu | tak |
| żywotność LED | nie dotyczy |
| tryby | włączona, wyłączona |
| wodoodporna | nie dotyczy |
| Zasięg | 25 m |
| czas świecenia | 2,5 godziny |
| zasilanie | akumulator Li-Ion 3,6 V/2 200 mAh |
| hak | tak |
| wskaźnik ładowania LED | tak |
| zamek fokusu | nie dotyczy |
| Źródło światła | 4 W COB LED |
| Kolor | Zielony |
| Kolor | Zielony |
| odporność na uderzenia | 1 m |
| funkcja anti-roll | nie dotyczy |
| przeznaczenie | work |
| typ konektora zasilającego | nie dotyczy |
| maksymalny strumień świetlny | do 320 lm |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".