Producent: EMOS Kod producenta: P4530 Informacje ogólne zasięg 3 W COB LED – 18 m, 3 W COB LED – 13 m, 3 W CREE LED – 30 m magnes tak hak tak czas świecenia 3 W COB LED – 3,5 h, 3 W COB LED – 7 h, 3 W CREE LED – 8 h materiał TPR + tworzywo odporność na uderzenia tak opakowanie 1 szt., pudełko wymiary 155 × 41 × 29 mm czas ładowania nie dotyczy ochrona przed przeładowaniem tak zasilanie akumulator Li-Ion 3,7 V/1 200 mAh kolor...
Producent: EMOS Kod producenta: P4530 Informacje ogólne zasięg 3 W COB LED – 18 m, 3 W COB LED – 13 m, 3 W CREE LED – 30 m magnes tak hak tak czas świecenia 3 W COB LED – 3,5 h, 3 W COB LED – 7 h, 3 W CREE LED – 8 h materiał TPR + tworzywo odporność na uderzenia tak opakowanie 1 szt., pudełko wymiary 155 × 41 × 29 mm czas ładowania nie dotyczy ochrona przed przeładowaniem tak zasilanie akumulator Li-Ion 3,7 V/1 200 mAh kolor czarno-zielony typ złącza micro USB-B typ chipu Cree źródło światła 3 W COB LED + 3 W CREE LED czas świecenia zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy funkcja anti-roll tak tryby 3 W COB LED 100 %, 3 W COB LED 50 %, 3 W LED baterie wchodzą w skład kompletu tak modulacja szerokości impulsów (PWM) nie dotyczy zamek fokusu nie dotyczy żywotność LED nie dotyczy zasięg zgodnie z ANSI FL1 nie dotyczy wodoodporna nie dotyczy waga 126 g wskaźnik LED stanu akumulatora tak zastosowanie nie dotyczy wskaźnik ładowania LED tak ładowalna tak zoom nie dotyczy wyposażenie USB kabel maks. strumień świetlny 3 W COB LED – 175 lm, 3 W COB LED – 90 lm, 3 W CREE LED – 60 lm typ akumulatora Li-Ion Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS
Kod producenta: P4530
| zasięg | 3 W COB LED – 18 m, 3 W COB LED – 13 m, 3 W CREE LED – 30 m |
| magnes | tak |
| hak | tak |
| czas świecenia | 3 W COB LED – 3,5 h, 3 W COB LED – 7 h, 3 W CREE LED – 8 h |
| materiał | TPR + tworzywo |
| odporność na uderzenia | tak |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| wymiary | 155 × 41 × 29 mm |
| czas ładowania | nie dotyczy |
| ochrona przed przeładowaniem | tak |
| zasilanie | akumulator Li-Ion 3,7 V/1 200 mAh |
| kolor | czarno-zielony |
| typ złącza | micro USB-B |
| typ chipu | Cree |
| źródło światła | 3 W COB LED + 3 W CREE LED |
| czas świecenia zgodnie z ANSI FL1 | nie dotyczy |
| funkcja anti-roll | tak |
| tryby | 3 W COB LED 100 %, 3 W COB LED 50 %, 3 W LED |
| baterie wchodzą w skład kompletu | tak |
| modulacja szerokości impulsów (PWM) | nie dotyczy |
| zamek fokusu | nie dotyczy |
| żywotność LED | nie dotyczy |
| zasięg zgodnie z ANSI FL1 | nie dotyczy |
| wodoodporna | nie dotyczy |
| waga | 126 g |
| wskaźnik LED stanu akumulatora | tak |
| zastosowanie | nie dotyczy |
| wskaźnik ładowania LED | tak |
| ładowalna | tak |
| zoom | nie dotyczy |
| wyposażenie | USB kabel |
| maks. strumień świetlny | 3 W COB LED – 175 lm, 3 W COB LED – 90 lm, 3 W CREE LED – 60 lm |
| typ akumulatora | Li-Ion |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".