Latarka robocza LED Latarka robocza LED doskonale posłuży w warsztacie motoryzacyjnym, lecz można jej używać również do innych potrzeb. Posiada 6 wbudowanych diod LED, które łącznie dają stały strumień świetlny o sile 300 lm. Latarka warsztatowa ma stopień ochrony IP22, dzięki któremu latarka jest odporna na lekkie zachlapania. W lampce jest zamontowany plastikowy hak, który pozwala na powieszenie urządzenia oraz magnes, który daje możliwość przymocować lampkę do metalowych powierzchni....
Latarka robocza LED Latarka robocza LED doskonale posłuży w warsztacie motoryzacyjnym, lecz można jej używać również do innych potrzeb. Posiada 6 wbudowanych diod LED, które łącznie dają stały strumień świetlny o sile 300 lm. Latarka warsztatowa ma stopień ochrony IP22, dzięki któremu latarka jest odporna na lekkie zachlapania. W lampce jest zamontowany plastikowy hak, który pozwala na powieszenie urządzenia oraz magnes, który daje możliwość przymocować lampkę do metalowych powierzchni. Zasilanie latarki warsztatowej Latarka WL14 jest zasilania sieciowo znaczy to, że ma wbudowaną baterię Li-Ion 1500 mAh, pozwala ona na korzystanie z latarki do 3 godzin. Ładuje się ją specjalną ładowarką, która jest dodawana w zestawie. W zestawie dodawana jest również ładowarka samochodowa. Ładowanie trwa do 6 godzin. Specyfikacja technicznarodzaj: latarka LEDmateriał: tworzywo sztucznestrumień świetlny: 300 lmzasilanie: sieciowerodzaj baterii: Li-Ion 1500 mAhkolor: czarno-niebieski Kod towaru WM14 Podatek VAT 23% Waga 0,5000 kg Waga netto 0,4370 kg Symbol E.08.00 Latarki EAN 8592718017323 Wysokość 0 cm Długość 0 cm Szerokość 0 cm Rodzaj latarki latarka robocza Materiał tworzywo sztuczne... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Latarka robocza LED
Latarka robocza LED doskonale posłuży w warsztacie motoryzacyjnym, lecz można jej używać również do innych potrzeb. Posiada 6 wbudowanych diod LED, które łącznie dają stały strumień świetlny o sile 300 lm. Latarka warsztatowa ma stopień ochrony IP22, dzięki któremu latarka jest odporna na lekkie zachlapania. W lampce jest zamontowany plastikowy hak, który pozwala na powieszenie urządzenia oraz magnes, który daje możliwość przymocować lampkę do metalowych powierzchni. Zasilanie latarki warsztatowej
Latarka WL14 jest zasilania sieciowo znaczy to, że ma wbudowaną baterię Li-Ion 1500 mAh, pozwala ona na korzystanie z latarki do 3 godzin. Ładuje się ją specjalną ładowarką, która jest dodawana w zestawie. W zestawie dodawana jest również ładowarka samochodowa. Ładowanie trwa do 6 godzin.
Specyfikacja technicznarodzaj: latarka LEDmateriał: tworzywo sztucznestrumień świetlny: 300 lmzasilanie: sieciowerodzaj baterii: Li-Ion 1500 mAhkolor: czarno-niebieski
| Kod towaru | WM14 |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,5000 kg |
| Waga netto | 0,4370 kg |
| Symbol | E.08.00 Latarki |
| EAN | 8592718017323 |
| Wysokość | 0 cm |
| Długość | 0 cm |
| Szerokość | 0 cm |
| Rodzaj latarki | latarka robocza |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony U | IP22 |
| Źródło światła | LED |
| Strumień świetlny U | 300 lm |
| Zasilanie | sieciowe |
| Rodzaj baterii | Li-Ion 1500 mAh |
| Bateria w zestawie | tak |
| Wodoodporność | nie |
| Wysokość produktu | 29,5 cm |
| Szerokość produktu | 4,4 cm |
| Głębokość produktu | 3,5 cm |
| Opakowanie jednostkowe | blister |
| Wys. opak. jedn. | 35,3 cm |
| Szer. opak. jedn. | 15,5 cm |
| Głęb. opak. jedn. | 5,2 cm |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".