RABALUX-3096
5998250330969
160941
Oprawa 3096 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 3096 Wykonana w stylu industrialnym lampa podłogowa Malia będzie praktycznym elementem wyposażenia salonu. sypialni lub gabinetu. Model przypomina ponadwymiarową lampkę do czytania. na jego konstrukcję składa się szare. metalowe mocowanie i dekoracyjna podstawa oraz abażur w kształcie dzwonu w tym samym kolorze. Do lampy Malia potrzebna jest jedna żarówka o mocy do 25W. Typ oprawki to E27. Jeśli umieścisz lampę w sypialni. polecamy żarówkę...
Oprawa 3096 Producent: Rabalux Nr katalogowy: 3096 Wykonana w stylu industrialnym lampa podłogowa Malia będzie praktycznym elementem wyposażenia salonu. sypialni lub gabinetu. Model przypomina ponadwymiarową lampkę do czytania. na jego konstrukcję składa się szare. metalowe mocowanie i dekoracyjna podstawa oraz abażur w kształcie dzwonu w tym samym kolorze. Do lampy Malia potrzebna jest jedna żarówka o mocy do 25W. Typ oprawki to E27. Jeśli umieścisz lampę w sypialni. polecamy żarówkę emitującą ciepłe białe światło. które pomoże Ci stworzyć przytulną. intymną atmosferę. Z drugiej strony. jeśli używasz jej do czytania lub pracy. korzystniejsze może być naturalne białe światło. Wymiary lampy stojącej. która może być sterowana za pomocą przewodu zasilającego. są następujące: szerokość 220 mm. wysokość 1350 mm. średnica dekoracyjnej podstawy wynosi 220 mm. Prezentowany model jest dostarczany bez żarówki. Lampy podłogowe posiadają urok prostej instalacji: są gotowe do użycia od razu po ustawieniu. Lampy podłogowe wybrane do salonu lub sypialni służą zarówno jako światło nastrojowe. jak i jako lampa do czytania - do czego służą lampy z dwoma ramionami. Te bardziej zaawansowane doskonale rozjaśniają pomieszczenie. Nasze ulubione to wersje LED. Parametry lampy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 3096
Wykonana w stylu industrialnym lampa podłogowa Malia będzie praktycznym elementem wyposażenia salonu. sypialni lub gabinetu. Model przypomina ponadwymiarową lampkę do czytania. na jego konstrukcję składa się szare. metalowe mocowanie i dekoracyjna podstawa oraz abażur w kształcie dzwonu w tym samym kolorze. Do lampy Malia potrzebna jest jedna żarówka o mocy do 25W. Typ oprawki to E27. Jeśli umieścisz lampę w sypialni. polecamy żarówkę emitującą ciepłe białe światło. które pomoże Ci stworzyć przytulną. intymną atmosferę. Z drugiej strony. jeśli używasz jej do czytania lub pracy. korzystniejsze może być naturalne białe światło. Wymiary lampy stojącej. która może być sterowana za pomocą przewodu zasilającego. są następujące: szerokość 220 mm. wysokość 1350 mm. średnica dekoracyjnej podstawy wynosi 220 mm. Prezentowany model jest dostarczany bez żarówki.
Lampy podłogowe posiadają urok prostej instalacji: są gotowe do użycia od razu po ustawieniu. Lampy podłogowe wybrane do salonu lub sypialni służą zarówno jako światło nastrojowe. jak i jako lampa do czytania - do czego służą lampy z dwoma ramionami. Te bardziej zaawansowane doskonale rozjaśniają pomieszczenie. Nasze ulubione to wersje LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy podłogowe |
| Styl | Industrialne |
| Pomieszczenie | pokój dzienny. sypialnia. pokój do pracy |
| Technologia LED | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | popielaty |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | popielaty |
| Materiał klosza | metal |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Liczba gniazd | 1 |
| Typ gniazda | E27 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | E27 1x MAX 25W |
| Stosowane napięcie | 230V. 50Hz |
| Poziomo (mm) | 220.0 |
| Pionowy (mm) | 1350.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 25.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 22.5 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 37.0 |
| Waga netto (kg) | 2.705 |
| Waga brutto | 3.14 |
| rozmiar otworu montażowego (mm) | 220.0 |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Trzonek | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Rodzaj lampy | Lampa podłogowa |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".