Reprezentująca styl klasyczny lampa stojąca Neil będzie praktycznym i ozdobnym elementem wyposażenia w Twoim salonie lub sypialni. Można ją na przykład ustawić obok sofy lub w pobliżu wygodnego fotela, w którym wieczorem można cieszyć się dobrą książką korzystając z funkcji lampki do czytania. Uzupełnieniem metalowej oprawy w kolorze antycznego brązu jest klosz z białego alabastrowego szkła; lampa Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: Rabalux
Nr katalogowy: 4469
Reprezentująca styl klasyczny lampa stojąca Neil będzie praktycznym i ozdobnym elementem wyposażenia w Twoim salonie lub sypialni. Można ją na przykład ustawić obok sofy lub w pobliżu wygodnego fotela, w którym wieczorem można cieszyć się dobrą książką korzystając z funkcji lampki do czytania. Uzupełnieniem metalowej oprawy w kolorze antycznego brązu jest klosz z białego alabastrowego szkła, lampa stojąca posiada dwie smukłe nogi na okrągłej dekoracyjnej podstawie. Lampa Neil ma wbudowaną inteligentną żarówkę LED o mocy 24W, strumieniu świetlnym 2300 lumenów i żywotności 20 000 godzin. Źródło światła ma temperaturę barwową 3000 K i odpowiednio emituje ciepłe białe światło. Lampa jest przyciemniana, co oznacza, że jej jasność można dowolnie zmieniać. Wymiary lampy stojącej Neil są następujące: wysokość 1800mm, średnica 325mm, średnica ozdobnej podstawy 285mm. Na ten model udzielamy 5-letniej gwarancji.
Lampy podłogowe posiadają urok prostej instalacji: są gotowe do użycia od razu po ustawieniu. Lampy podłogowe wybrane do salonu lub sypialni służą zarówno jako światło nastrojowe, jak i jako lampa do czytania - do czego służą lampy z dwoma ramionami. Te bardziej zaawansowane doskonale rozjaśniają pomieszczenie. Nasze ulubione to wersje LED.
| Kategoria produktu | Lampy wewnętrzne |
| Typ | Lampy podłogowe |
| Styl | Standardowy |
| Pomieszczenie | pokój dzienny, pokój do pracy |
| Temperatura barwowa | ciepła biel |
| Strumień świetlny źródła światła (lm) | 2300 |
| Specyfikacje źródła światła | 24W |
| Technologia LED | tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor lampy | antyczny mosiądz |
| Materiał lampy | metal |
| Kolor klosza | białe szkło alabastrowe |
| Materiał klosza | szkło |
| Czas życia źródła światła (h) | 20000 |
| Klasa energetyczna źródła światła | G |
| Gwarancja (lata) | 5 |
| Średnie zużycie energii (kwh/1000 Ah) | 24.0 |
| Specyfikacje oprawy oświetleniowej | LED 24W |
| Stosowane napięcie | 230V, 50Hz |
| Poziomo (mm) | 630.0 |
| Pionowy (mm) | 1800.0 |
| Średnica | 325.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka X (cm) | 14.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Z (cm) | 36.0 |
| Indywidualny rozmiar pudełka Y (cm) | 114.0 |
| Waga netto (kg) | 8.91 |
| Waga brutto | 9.28 |
| barwa światła (K) | 3000 |
| ściemniacz | tak |
| metoda ściemniania | regulator natężenia światła |
| numer klosza | 19890 |
| rozmiar otworu montażowego (mm) | 285.0 |
| klasa ochronności | II |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".