"Lampa stojąca podłogowa o prostej formie i nowoczesnym kształcie. MiLAGRO Ray 171 wyróżnia się jednym punktem światła o mocy 36 W oraz mocnym strumieniem świetlnym 2520 lm. Do tego przyjemna naturalna barwa 4000 K jest najbardziej zbliżona swoim odcieniem do światła dziennego. Wszystko to sprawia, że dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia, a sama barwa nie męczy i wprowadza przyjemny nastrój do każdego wnętrza....
"Lampa stojąca podłogowa o prostej formie i nowoczesnym kształcie. MiLAGRO Ray 171 wyróżnia się jednym punktem światła o mocy 36 W oraz mocnym strumieniem świetlnym 2520 lm. Do tego przyjemna naturalna barwa 4000 K jest najbardziej zbliżona swoim odcieniem do światła dziennego. Wszystko to sprawia, że dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia, a sama barwa nie męczy i wprowadza przyjemny nastrój do każdego wnętrza. Lampę można z powodzeniem zastosować w salonie i pokoju gościnnym, jednak swoje miejsce znajdzie także w kuchni i nowocześnie urządzonej jadalni. Lampa przypadnie do gustu z pewnością Klientom ceniącym współczesne trendy stylistyczne i chcącym stworzyć niebanalne wnętrza przy pomocy niepowtarzalnych dodatków. Bezproblemowe użytkowanie lampy zapewniają wymienne moduły LED. Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję producenta." Parametry techniczne: Waga netto - Waga brutto - Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Wysokość 1300 mm Głębokość 250 mm Szerokość 250 mm Strumień światła 2520 lm Moc 36W LED Kolor obudowy Czarny Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
"Lampa stojąca podłogowa o prostej formie i nowoczesnym kształcie. MiLAGRO Ray 171 wyróżnia się jednym punktem światła o mocy 36 W oraz mocnym strumieniem świetlnym 2520 lm. Do tego przyjemna naturalna barwa 4000 K jest najbardziej zbliżona swoim odcieniem do światła dziennego. Wszystko to sprawia, że dzięki zastosowaniu technologii LED uzyskujemy efekt niskiego zużycia energii przy wysokiej wydajności oświetlenia, a sama barwa nie męczy i wprowadza przyjemny nastrój do każdego wnętrza.
Lampę można z powodzeniem zastosować w salonie i pokoju gościnnym, jednak swoje miejsce znajdzie także w kuchni i nowocześnie urządzonej jadalni. Lampa przypadnie do gustu z pewnością Klientom ceniącym współczesne trendy stylistyczne i chcącym stworzyć niebanalne wnętrza przy pomocy niepowtarzalnych dodatków. Bezproblemowe użytkowanie lampy zapewniają wymienne moduły LED.
Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję producenta."
| Waga netto | - |
| Waga brutto | - |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Wysokość | 1300 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Strumień światła | 2520 lm |
| Moc | 36W LED |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | Metal + Akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Moc | 36W LED |
| Napięcie | 230V |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".