ML177
5902693731771
141033
"Podłogowa lampa z serii Ellipse ma 155 cm wysokości oraz niewielkich rozmiarów podstawę o średnicy 35 cm. Lampa jest więc stabilna i praktyczna, można ją zastosować nawet w pomieszczeniach o małej ilości wolnego miejsca. W modelu Ellipse 177 zastosowano zainstalowany na stałe moduł LED o mocy 15 W. Neutralna barwa światła najbardziej zbliżona do światła dziennego i strumień świetlny 630 lm zapewniają przyjemne użytkowanie. Produkt wykonano z metalu i akrylu, dostępny jest w kolorze...
"Podłogowa lampa z serii Ellipse ma 155 cm wysokości oraz niewielkich rozmiarów podstawę o średnicy 35 cm. Lampa jest więc stabilna i praktyczna, można ją zastosować nawet w pomieszczeniach o małej ilości wolnego miejsca. W modelu Ellipse 177 zastosowano zainstalowany na stałe moduł LED o mocy 15 W. Neutralna barwa światła najbardziej zbliżona do światła dziennego i strumień świetlny 630 lm zapewniają przyjemne użytkowanie. Produkt wykonano z metalu i akrylu, dostępny jest w kolorze chromowanym. Lampa idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w salonie, jak i pokoju gościnnym. Z powodzeniem sprawdzi się także, np. w holu hotelowym wykończonym w stylu nowoczesnym. Ellipse ze względu na swój niecodzienny design może posłużyć jako element dekoracyjny. Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu." Parametry techniczne: Napięcie ~230V/ 50Hz Ilość w opakowaniu zbiorczym 1.0000 Strumień światła 1050 lm Wysokość 1550 mm Moc 15W Waga netto 3.70 kg Szerokość 350 mm Głębokość 350 mm Waga brutto 4.20 kg Kolor obudowy Chrom Producent Eko-Light Stopień ochrony IP20 Materiał metal +... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
"Podłogowa lampa z serii Ellipse ma 155 cm wysokości oraz niewielkich rozmiarów podstawę o średnicy 35 cm. Lampa jest więc stabilna i praktyczna, można ją zastosować nawet w pomieszczeniach o małej ilości wolnego miejsca. W modelu Ellipse 177 zastosowano zainstalowany na stałe moduł LED o mocy 15 W. Neutralna barwa światła najbardziej zbliżona do światła dziennego i strumień świetlny 630 lm zapewniają przyjemne użytkowanie. Produkt wykonano z metalu i akrylu, dostępny jest w kolorze chromowanym.
Lampa idealnie nadaje się do zastosowania zarówno w salonie, jak i pokoju gościnnym. Z powodzeniem sprawdzi się także, np. w holu hotelowym wykończonym w stylu nowoczesnym. Ellipse ze względu na swój niecodzienny design może posłużyć jako element dekoracyjny.
Lampa objęta jest 24-miesięczną gwarancją. Po upływie ww. okresu użytkownik ma możliwość skorzystania ze specjalistycznego firmowego serwisu."
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1.0000 |
| Strumień światła | 1050 lm |
| Wysokość | 1550 mm |
| Moc | 15W |
| Waga netto | 3.70 kg |
| Szerokość | 350 mm |
| Głębokość | 350 mm |
| Waga brutto | 4.20 kg |
| Kolor obudowy | Chrom |
| Producent | Eko-Light |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał | metal + akryl |
| Marka | MiLAGRO |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Wymienne żrÓdło światła | Tak |
| Źródło światła | TAK |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Barwa światła | Neutralna |
| Trzonek | LED |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Moc | 15W |
| Napięcie | 230V |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".