VTAC3070
3800230621801
134799
Opis produktu Metalowy zasilacz dużej mocy do wszystkich typów oświetlenia LED na napięcie 12V Specyfikacje i standardy przemysłowe Z zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, zabezpieczeniem przed przeciążeniem i stabilnym napięciem wyjściowym Filtr EMI - przeciwzakłóceniowe filtry EMI dedykowane są do eliminowania zakłóceń z sieci 230V do poziomu zgodnego z międzynarodowymi normami emisji Wysoka wydajność i niska temperatura Testowane przy 100% obciążeniu Stopień ochrony: IP44...
Opis produktu Metalowy zasilacz dużej mocy do wszystkich typów oświetlenia LED na napięcie 12V Specyfikacje i standardy przemysłowe Z zabezpieczeniem przeciwzwarciowym, zabezpieczeniem przed przeciążeniem i stabilnym napięciem wyjściowym Filtr EMI - przeciwzakłóceniowe filtry EMI dedykowane są do eliminowania zakłóceń z sieci 230V do poziomu zgodnego z międzynarodowymi normami emisji Wysoka wydajność i niska temperatura Testowane przy 100% obciążeniu Stopień ochrony: IP44 Certyfikaty CE, ROHS, EMC Cechy produktu Moc 60W Napięcie 12V Symbol 3070 Kod kreskowy EAN 3800230621801 Kod produktu VT-21060 Kształt P45 Czas życia >20000g Napięcie wejściowe AC 100-240V Wyjście 12V Natężenie prądu 5A Materiał Metal Kolor obudowy Biały Typ Źródła światła Ściemnianie NIE Klasa szczelności IP44 Czas zapłonu 100% 0.001s (natychmiast) Ilość cykli wł/wył 15000 Warunki pracy -20st +45st Rozmiar 155x105x50mm Waga produktu 0,48 Objętość 0,00088 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Ilość na palecie 780 Opakowanie zbiorcze 30 Dodatkowe informacje Metalowy ETIM EC002710 Kod CN 8504 10 80 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Moc | 60W |
| Napięcie | 12V |
| Symbol | 3070 |
| Kod kreskowy EAN | 3800230621801 |
| Kod produktu | VT-21060 |
| Kształt | P45 |
| Czas życia | >20000g |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240V |
| Wyjście | 12V |
| Natężenie prądu | 5A |
| Materiał | Metal |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Źródła światła |
| Ściemnianie | NIE |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Czas zapłonu 100% | 0.001s (natychmiast) |
| Ilość cykli wł/wył | 15000 |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Rozmiar | 155x105x50mm |
| Waga produktu | 0,48 |
| Objętość | 0,00088 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Ilość na palecie | 780 |
| Opakowanie zbiorcze | 30 |
| Dodatkowe informacje | Metalowy |
| ETIM | EC002710 |
| Kod CN | 8504 10 80 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".